کیپ شدن گوش بعد از قطره سیپروفلوکساسین

سلام وقت بخیر من هفته ۲۷ بارداری هستم به خاطر سرماخوردگی که داشتم بعدش دچار گوش درد شدید شدم متخصص گوش و حلق معاینه کرد گفت عفونت گوش گرفتی
سفکسیم ۴۰۰ و قطره سیپروفلوکساسین و مسکن استامینوفن داد متخصص زنان هم تایید کرد ولی بعد مصرف قطره دچار کیپ شدگی گوش شدم از ساعت ۹شب اولین بار مصرف کردم و دردمم زیاده چه کنم؟
6 آبان 1405

پاسخ هوش مصنوعی دکترهَست

احتمالاً کیپ شدن گوش شما ناشی از یکی از دو علت است: تجمع محلول یا تحریک موضعی کانال گوش پس از ریختن قطره، یا ورود قطره به فضای گوش میانی اگر پرده گوش پیش‌تر آسیب یا سوراخ داشت.
در بیشتر موارد این حالت موقتی است و با اقدامات ساده قابل تسکین است، اما درد شدید نیاز به بررسی پزشک دارد.

این پاسخ توسط هوش مصنوعی تولید شده و جایگزین نظر پزشک نیست.

پاسخ‌های این صفحه صرفاً جنبه آموزشی دارد و جایگزین معاینه و تشخیص پزشک نیست. برای هرگونه اقدام درمانی حتماً با پزشک متخصص مشورت کنید. در مواقع اورژانسی با مراکز درمانی تماس بگیرید. هویت و پروانه طبابت پزشکان پاسخ‌دهنده از سازمان نظام پزشکی استعلام شده است — فرآیند تأیید هویت پزشکان.

برای همین موضوع، تست استاندارد هست

رایگان · غربالگری، نه تشخیص