نداشتن احساس ارضا با ترامادول: علت و راهکار

الان یه دوهفته ای هست که اینجوری شدم لطفا کمکم کنین
7 آبان 1405

پاسخ هوش مصنوعی دکترهَست

احتمالاً علت عمده این مشکل، عارضهٔ جانبی ترامادول است که در بیشتر موارد باعث تاخیر در ارگاسم یا کاهش احساس ارضا می‌شود و معمولاً تهدید حیات نیست.
کمتر احتمالاً عوامل روانی مثل اضطراب نقش دارند.
تشخیص قطعی نیاز به بررسی پزشک دارد.
راهکارهای عملی:
- تا روشن‌شدن علت، از تغییر یا قطع یک‌باره بدون مشورت پزشک خودداری کن و برای بررسی دوز یا جایگزینی با پزشک تماس بگیر.
- فهرستی از همه داروها (نام، دوز، زمان مصرف) تهیه کن و هنگام مراجعه همراه داشته باش.
- الکل و هر داروی دیگری که ممکن است اثرات سروتونرژیک یا تضعیف‌کننده داشته باشد فعلاً مصرف نکن.
- در رابطه، افزایش پیش‌بازی و تمرکز بر تحریک غیرنقطه‌ای می‌تواند موقتاً کمک کند.
علائم هشدار:
- تب بالا همراه لرزش یا گیجی
- تشنج یا از دست رفتن هوشیاری
- تپش قلب بسیار سریع یا غش/سرگیجه شدید
تخصص پیشنهادی: اورولوژی

این پاسخ توسط هوش مصنوعی تولید شده و جایگزین نظر پزشک نیست.

پاسخ‌های این صفحه صرفاً جنبه آموزشی دارد و جایگزین معاینه و تشخیص پزشک نیست. برای هرگونه اقدام درمانی حتماً با پزشک متخصص مشورت کنید. در مواقع اورژانسی با مراکز درمانی تماس بگیرید. هویت و پروانه طبابت پزشکان پاسخ‌دهنده از سازمان نظام پزشکی استعلام شده است — فرآیند تأیید هویت پزشکان.

تن و روان از هم جدا نیستند

رایگان · بدون ثبت‌نام

خواب، گوارش، سردرد و حتی شدتِ درد از حالِ روانی‌مان اثر می‌گیرند — شناختن خود، بخشی از مراقبت از بدن است.

شروع شناخت خودم ←
تست‌های روان‌شناسی — شناخت خودم ←