دررفتگی مدام آرنج نوزاد با وجود رعایت؟
سلام دختر۱۵ ماه ی من تاالان سه بار دچار رفتگی آرنج شده.با اینکه رعایت میکنیم که کشیده نشه ولی خیلی حساس و به قولی الکی این دررفتگی رخ میده.هر وقت هم پرسیدم گفتن رعایت کنید تا پنج سالگی شل هست و معموله این عارضه.
۱)آیا کمبود ویتامین یا چیز خاصی نیست؟
۲)آیا فیزیوتراپی برای سفت شدن این شلی که میگن برای تقویت لیگامانها و غیره وجود نداره؟
۳)یا هر راهکار دیگه ای؟
۴)علت چیه درمان چیه؟
0
سایر سوالات

آیا بیماری دیستروفی عضله دارو برای کنترل دارد؟

۶ سال پیش
سلام.تقریبا چهار سالی هست متوجه شده ایم برادرم دچار بیماری ژنتیکی دیستروفی نوع لیمب گریدل شده شد.برای درمان و کنترل بیماری چه راهکار و چه نوع درمانی را پیشنهاد میکنید.
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.

آیا mri برای شرح حال من نیاز است ؟

۶ سال پیش
کمر دردم خیلی شدت یافته که براثر ضربه خوردن و شکستن مهره ایجاد شد، که دراین یکسال خیلی ازارم داده است، شدت ان در طول یکسال فقط 2 الی3 ماه کم بود ولی باقی ان...، با وجود اینکه فیزیو تراپی رفتم، داروهای ضد التهاب و مسکن مختلفی استفاده نمودم که این اواخری هم خیلی درد دارم، طوریکه درد پای چپم کم نشده، نمیتوانم خیلی سرپا بایستم به پای چپ فشار وارد میشود،گاهی بیحس و سنگین میشود که پا رو روی زمین میکشانم و راه میروم، چه مواردی انرا تهدید میکند؟ ایا mri نیاز است؟
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.

علت لکه بینی بعد از نزدیکی چیست ؟

۶ سال پیش
خیلی ممنون دیگه نیازی به جوابتون ندارم خیلی دیر جواب میدید رفتم دکتر گفت که بار دار هستم؟
سرکار خانم دکتر طاهره فروغی فر پاسخ دادند.

مشکل عصب اولنار آرنج کماکان ادامه دارد.چاره چیست؟

۴ سال پیش
درود مدت 7 ماه است دچار گرفتگی عصب اولنار در قسمت آرنجم تا به حال 3 مرتبه نوار عصبی انجام دادم در نخستین آزمایش فقط گرفتگی خفیف (MILD) عصب اولنار چپ نشان داده شد در نوار دوم گرفتگی خفیف (MILD) سمت راست + بهبود نسبی عصبی چپ و تغییر حالت از MILD به Borderline و در نوار سم فقط گرفتی خفیف (MILD) سمت راست نشان داده شد و سمت چپ به کلی علایمی نشان نداد همچنین درگیری ریشه های عصبی گردنی هم رد شد. ولی دست چپ هنوز علایم را دارد و بهبودی ایجاد نشده جراح اعصاب محیطی هم گفتن نیاز به جراحی نیست..چاره چیست؟
سرکار خانم دکتر مرضیه کتابی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.

علت درد شدید در آرنج دست چیست؟

۲ سال پیش
بعد از کار یکدفعه با دست پس از مدتی بطور شدید ارنج درد دارد بطوری که در بعضی حالات بخصوص بکشیده شدن دست درد ان بسیار شدید است
مرکز تخصصی فیزیوتراپی راستگو پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر اسماعیل نوری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

بعد از جا انداختن آرنج محدودیت حرکتی چقد طول میکشد تا درست شود؟

۴ سال پیش
با سلام. یک ماه قبل آرنج من دچار در رفتگی شد و با عمل جا انداختن و دو هفته آتل بندی بود و ارنج دچار کبودی بود. بعد از باز کردن اتل عکس سی تی اسکن سلامت کامل را نشان داد و عکس ام آر آی جوابش بارگی لیگامون ucl و هیدرآتروز آرنج همراه با شکستگی سر استخوان رادیوس بدون جابجایی رو نشان میداد الان هم بعد از یک هفته از باز کردن اتل 7 جلسه میرم فیزیوترابی خواستم بدونم آیا فیزیوترابی خوب است و محدودیت حرکتی نخواهد داشت که بعدا؟ با تشکر
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رضا شیروانی بختیاری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مسعود صابری پاسخ دادند.

علت سر شدگی و درد دست و آرنج چیست؟

۲ سال پیش
با سلام من به علت اینکه مدت طولانی حدود دو هفته با سیستم زیاد کار کردم و تماسهای تلفنی طولانی داشتم, احساس سر شدگی و تیر کشیدگی شدید توی آرنج و دو انگشت کوچیکم داشتم, پیش دکتر مغز و اعصاب رفتم, گفتن چیزی نیست و بوکلوفن و دیکلوفناک واسم نوشتن دو روز هست این دارو ها را میخورم ولی بهتر نشدم و صبح امروز هم پشت و روی دستم ورم کرده بود, چون دیشب ماساژ دادم اینطور شده؟ و اینکه معمولا چقدر دیگه باید صبر کنم تا داروها اثر کنه, آیا خطر دیسک گردن دارم؟ با تشکر.
جناب آقای دکتر محمدرسول نظام آبادی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر بهاره توانا پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر سارا عظیمیان پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر هادی عباسی پاسخ دادند.

آرنج دست که به مدت یک ماه فیکس و در گچ بوده چه مدت طول میکشد حرکت کند؟

۶ سال پیش
ارتوپدی آرنج دست ک به مدت یک ماه فیکس بوده چ مدت زمان طول میکشد تا کامل خم راست شود ص؟ راههایی زود تر خم و راست شدن چیست .چ ورزشهایی را پیشنهاد میدهید؟ ممنون
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

علت درد تاندون آرنج چیست؟

۲ سال پیش
آرنج دستم درد بدی داری ودوتا از انگشتام هم موقع درد آرنجم درد بدی میگیره علتش چیه آقای دکتر؟؟
سرکار خانم دکتر مریم اسماعیلی جمکرانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.

آیا آرنج دست که استخوان اضافی داشته باشد قابل درمان است؟

۲ سال پیش
خسته نباشید.بنده از ناحیه آرنج دست چپ احساس درد داشتم طوری که دستم بطور کامل باز نمیشع نمیتونم با این دست بار سنگین بردارم.به دوتا پزشک مراجعه کردم جوابی نگرفتم دکتر اول گفت تاندوم دستت پیچ خورده دکتر دوم گفت که آرنجتون استخوان اضاف آورده ن درمان داره ونه با عمل خوب میشی.سوالم اینه از جناب دکتر آقا واقعا اگه استخوان اضاف آورده آرنج من درمانی براش وجود نداره؟؟؟
سرکار خانم دکتر هدی جعفری مدرک پاسخ دادند.

چگونه درد زانو و آرنج قابل درمان است ؟

۱۰ ماه پیش
۳ماه پیش برای تمیزکاری چندبار بالای صندلی رفتم ده روز بعدش، زانوهام خیلی ناگهانی یه روز شروع به تق تق کردن کردند. سه روز ادامه داشت که روز چهارم صبح پاشدم قفل شده بود. خیلی سفت و خشک که به سختی راه میرفتم. دو هفته اول دردی نداشت ولی بعد یهو از جا که پامیشم یا حین راه رفتن درد میگیره. بیشتر از چند دقیقه نمتونم وایستم و کند راه میرم.درد و سوزش دارم. از هفته پیش آرنج راستم هم درد و گاهی سوزش داره.
جناب آقای دکتر سیدنویدرضا میرزاده پاسخ دادند.

شکستگی آرنج؟

۳ سال پیش
شکستگی آرنج؟ باسلام ضمن خسته نباشید خدمت دکترهای زحمت کش سوالی داشتم خدمتتون لطفا باتوجه به عکس توضیح بفرمایید که آرنج دست مادرم چه آسیبی دیده وآیاجدیه؟؟ودرآخراینکه برای درمان وبهبودی چه اقداماتی لازم است؟لطفا دراسرع وقت پاسخگوباشید ممنون میشم
جناب آقای دکتر پیمان جاوید پاسخ دادند.
مرکز تخصصی فیزیوتراپی راستگو پاسخ دادند.

آیا بعد از شکستگی آرنج دست فیزیو تراپی لازم است؟

۲ سال پیش
سلام، بعلت تصادف استخوان آرنج دست راستم شکسته و 5 تیکه شده و جراحی شد الانم پیچ داخل ارنجمه. نزدیک به یک ماه دستم 90 درجه داخل آتل هست. بعد از در آوردن آتل دستم کامل باز میشه؟ نیاز به فیزیوتراپی داره یا نه؟
فیزیوتراپی تخصصی پویا پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
کلینیک فیزیوتراپی سالیان توان پاسخ دادند.
جناب آقای سعید جلیلوند پاسخ دادند.
جناب آقای امیرحسین جمشیدی پاسخ دادند.

آیا برای رفع بد شکلی آرنج حرکات اصلاحی وجود دارد؟

۲ سال پیش
سلام من از پزشکان عزیزی که به سوالات قبلیم پاسخ دادن بسیار سپاس گزارم و میخواستم یه سوال دیگه ای داشته باشم که آیا برای بد شکلی ارنج آیا حرکات اصلاحی وجود داره اگر داره ممنون میشم عرض کنید
جناب آقای دکتر محمدرسول نظام آبادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.

آیا با عمل آرنج دست پسرم خوب می شود ؟

۶ سال پیش
سلام ، پسرم 5 سالشه. 4 ماه قبل دست چپش از صاعد ترک برداشت ،مدت 2 ماه در گچ بود و بعدش 30 روز فیزیوتراپی انجام دادیم، متاسفانه الان متوجه شدیم دست از روز اول از ناحیه آرنج دررفته بوده و استخوان کوچک صاعد در محل آرنج در جای خود نیست . پسرم دردی نداره اما دکتر های معروف مشهد میگن عملش 50 درصده چون 4 ماه گذشته.خواهش میکنم ، میشه و میتوانید عملش کنید تا به روز اولش برگرده ؟ چکار کنم؟
جناب آقای دکتر حمید روشندل پاسخ دادند.

درد آرنج دست که تا صاعدم کشیده می شود آیا تزریق در بهبود موثر است؟

۴ سال پیش
با سلام وسپاس،بنده با درد ارنج دست که تا صاعدم کشیده میشود به ارتوپد و پزشک متخصص جراح دست مراجعه کردم دکتر دوعدد امپول پردنیزولون در محل ازنجم تزریق کزدند سوالم این است که این تزریق چه عملکزدی دلرد ؟وایا این تزریق به بهبود کامل منجزخواهدشد؟ایا به گچ گرفتن یا عمل هم نیاز هست ا؟دکترگفتند دستم باید بگردنم اویزان باشه تا کی اویزان یاشه؟
جناب آقای دکتر رضا شیروانی بختیاری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.

ترشحات خونی روشن از آرنج شکسته که جراحی شده نشانه ی چیست؟

۳ سال پیش
مادر من سه ماه پیش به دلیل شکستگی آرنج براثر زمین خوردن جراحی شده و با وایر و پین درمان شده که پس از هشت ماه باید انها خارج شوند. زائده سفتی کنار برجستگی آرنج بوجود آمده که مدتی است سوزش دارد و الان شروع به ترشح به رنگ خون روشن کرده است. چه باید کرد؟
سرکار خانم دکتر نرگس سادات فرقانی پاسخ دادند.

دلیل ایجاد کیسه چربی در آرنج و باد کردن نوک انگشت دست چه میتواند باشد ؟

۷ سال پیش
سلام من یک کیسه چربی در آرنجم ایجاد شده بود و الان بعد از چند ماه که از این موضوع گذشته امروز انگشت کوچک دستم نوکش باد کرده است ایا این به خاطر همون کیسه چربی روی آرنجم است ؟
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا محدودیت حرکتی آرنج دست درست می شود؟

۴ سال پیش
با سلام. 3 ماه پیش در یک سانحه ای دچار شکستگی باز همراه با جابجایی در اولکرانون شدم با عمل جراحی به وسیله 2 پین و وایر شکستگی فیکس شد از روز بعد عمل سعی در حدکت دادن دستم بودم که فقط 15 درجه خم و راست میشد و بعد 1.5 ماه از عمل دچار هایپرتروفیک اوسیفیکان در آرنج شدم که باز همان 15 درجه حرکت آرنج را دارم بسیار نگران هستم که آیا درست می شود؟ اگر مجددا عمل کنم که استخوان اضافی و پین ها خارج شود و چسپندگی ها آزاد شود امکان این هست که دستم مثل سابق بشود؟
جناب آقای دکتر رضا شیروانی بختیاری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر عباس عیدی زاده پاسخ دادند.

علت درد گردن و دست و آرنج چیست؟

۲ سال پیش
سلام یکی از اقوام ما آرنج دستش درد میکرد جوری که از گردنش درد میگرفت تا دستش رفت دکتر گفت دیکس آرنج داری دکتر چند جور دارو براش تجویز کرده بود الان چند روزی میشه که از گردنش درد میگیره تا دستش جوری که اصلا نمیتونه از جاش بلند بشه و دستش رو تکون بده از شدت درد به خودش میپیچه دکتر الان براش قرص ایبوپروفن و فاموتیدین و ستیریزین تجویز کرده ولی اصلا اثر نداره لطفا راهکار موثر رو بگید و اینکه احتمال داره این درد از چه چیزی باشد و پیش چه دکتری باید برود ؟
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.

تا چه زمانی باید بعد از عمل آرنج پین در بدن بماند ؟

۲ سال پیش
سلام وخسته نباشید پسر من از ناحیه ی آرنج دچار شکستگی شد و عمل شد پین وپیچ واسش گذاشتن دکتر متخصص واسش فیزیوتراپی نوشتن ده جلسه فیزیو تراپی رفته چند جلسه دیگه هم باید بره واینکه پین و پیچ تا چه مدت باید داخل آرنج بمونه ممنون میشم پاسخ بدین؟
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.

علت استخوان اضافی در آرنج چیست ؟

۱ سال پیش
درود، مدتیه احساس میکنم استخوان آرنج دست چپم تیز شده و رشد کرده یه خورده درد هم داره سابقه شکستگی و ضربه هم نداره آیا نیاز به بررسی هست؟
سرکار خانم دکتر هدیه اکبری پاسخ دادند.

سوزش دست از کتف تا آرنج ؟

۴ سال پیش
با سلام و وقت بخیر. میخواستم بدانم علت سوزش دست چپم از کتف تا آرنج چیست ؟ لطفا راهنماییم کنید چه کار کنم با تشکر
جناب آقای دکتر علیرضا میرزاصادقی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رضا شیروانی بختیاری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
کلینیک تخصصی ذهن برتر ایرانیان پاسخ دادند.

رباط صلیبی؟

۳ سال پیش
با سلام . زانوم مشکلش چیه و آیا احتیاج به عمل جراحی داره ؟با تشکر
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.

علت درد قفسه سینه هنگام تحرک چیست؟

۳ سال پیش
سلام یک ماهی هست که قفسه ی سینم از گردنمیکمپاینتر درد میکنه با فشار دادن هم درد میکنه رفتم دکتر گفت به گوارش ربطی نداره. ایا مشکل از چیست؟ ایا میتواند شکستی داشته باشد؟ پرتاپ نیزه یا دیسک هم انجام میدم میتواند تاثیر بگذارد روی این قفسه؟
جناب آقای دکتر عباس قاسمی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

درکشیدگی رکتوس بهترین راه درمان چیست؟

۳ سال پیش
درکشیدگی مزمن رکتوس بهترین راه درمان چیست؟
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

آیا بارداری با مهره کمر شکسته خطرناک است؟

۳ سال پیش
سلام من 21سالمه 3ماه پیش سقوط از ارتفاع داشتم پام ویکی ازمهره های کمرم شکست پام هنوز میلنگه میخوام ببینم تاکی ورمش میخوابه ومن میتونم درست راه برم ؟بعد میتونم واسه بارداری اقدام کنم با هنوز زوده ؟حتی کنترل ادارمم واسم بعد عمل سخت شده و انگاری حس نمیکنم چیزی رو ممنون ؟
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.

درد قفسه ی سینه شدید؟

۳ سال پیش
سلام قفسه ی سینم بیش از یک ماه هست به شدت درد میکند استخوان زیر گلوم هست با فشار دادن هم درد میگیره نمیتونم چیزی بردارم از زمین دلیل چیست؟ به چه دکتری مراجعه کنم؟
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.

دلیل تق تق در زانوی کودک چیست؟

۳ سال پیش
سلام دخترمن 3ماهو دورزشه چن وقته متوجه شدیم در زانوی چپش موقعه بازو بسته کردن بیشتر وقتها صدای تق تق میده پیش فوق تخصص نوزادان بردیم گفتن چیزی نیست بنظرشما مشکل چی میتونه باشه؟؟
سرکار خانم دکتر ناهید دهقانی آرانی پاسخ دادند.

درمان درد دست و زیربغل ناشی از کار با لپ تاپ چیست؟

۳ سال پیش
سلام من به خاطر کارم هر روز دست کم 5_6 ساعت با موس کار می کنم اما مدتیه دست راستم که با موس کار می کنم درد می کنه و درد به زیر بغلم می زنه و زیربغلم سفت و دردناک و متورم می شه و خیلی نمی تونم دستم را باز کنم یا خیلی چیز سنگینی بلند کنم و به خاطر کارم نمی تونم کار با موس رو کم کنم، الان آیا درمان یا ورزش خاصی هست که بهم کمک کنه؟
جناب آقای دکتر مسعود نامجو پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

درمان هموروئید با خونریزی چیست؟

۳ سال پیش
با عرض سلام ،هموروئیدم عود کرده جوری که ازش خون میاد پیش چه متخصصی برم؟ممنون
جناب آقای دکتر قوام الدین اشرفی زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر منصور آگاهی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر عباس قاسمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سعید عبادی پاسخ دادند.
ارتوپدی فنی ندای توانبخشی پاسخ دادند.

علت و درمان درد کل ناحیه کتف چیست؟

۳ سال پیش
سلام شبتون بخیر من چند ساله درد در ناحیه کتف دارم زمانی که بخوابم فقط خوبه و نشستن و راه رفتنم با درده که مراجعه به ارتوپد کردم و گفتن مسکن بخور و ورزش کن بعد 6 ماه خوب میشی و منم ورزش کردم و خوب نشدم به متخصص دیگه مراجعه کردم 6 ماه پیش گفتن ام ار ای کن و بعد از ام ار ای تو کتفم یه امپولی تزریق کردن البته فقط یه طرف و فایده ای نداشت بازم درد دارم چیکار کنم؟
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

علت و درمان درد ران پا چیست؟

۳ سال پیش
سلام مدت 6سال هست دچار درد شدید در پشت ران پای راست هستم بعضی اوقات اونقدر دردش شدید میشه که در باسن وبیشتر پا را درگیر میکنه بارها ام آر ای انجام دادم ولی همش میگن چیزی مشخص نمیشه هیچی نیست پس این دردی که روز به روز بیشتر میشه علتش چیه؟الان دردش کل سمت راست ودرگیر کرده داخل شانه ودست ،طوری شده که اصلا شب ها اصلا به سمت راست بدن نمیتونم بخوابم لطفا راهنماییم کنید ممنون
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.

درمان رباط سلیبی پاره شده چیست؟

۳ سال پیش
درمان پارگی رباط
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.

علت فرورفتگی قفسه سینه فشار تنفسی چیست؟

۳ سال پیش
سمت راست دنده هایم از پایین فرو رفتگی دارد نمیتوانم چیز سنگین بلند کنم و زیاد بنشینم مادر زادی است ایا سربازی بروم وقتی فشار تنفسی برام میاد به حالت تشنج میفتم ؟
جناب آقای دکتر صمد مصدقی پاسخ دادند.

احساس خستگی در مفصل متصل کننده هردوتا فک بالا و پایین؟

۳ سال پیش
باسلام ببخشید حدود 1سالی هست که یجور احساس درگیری و خستگی در مفاصل متصل کننده فک احساس میکنم جوری که اینگار لاستیک جوییده باشم ایقد خسته میشه. حدودا ماهی 3تا 4 روز این احساس دارم دوباره برطرف میشه. هیچ غذای سفت و سنگینی هم عادت ندارم بخورم که بگم ناشی از این هست
جناب آقای دکتر سعید عبادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مسعود نامجو پاسخ دادند.

درد پشت بالای کمر؟

۳ سال پیش
مدتی قبل بخاطر نشستن بد درهنگام کار کمرم روی باسن دردشدیدی گرفت حتی راه رفتن مشکل شدبعدازمدتی استراحت این قسمت خوب شدوبالای کمرپشت ریه هام بیشتر سمت راست دردشدیدی گرفته حتی نمیتوانم به پشت بخوابم.البته من پیش ازدوماه قبل باموتور تصادف کردم وموتر از پشتم رد شد ولی اونموقع زیاد درد نکرد ودرد اندک هم رفع شد الان موقع راه رفتن که دستهام را تکان میدم پشتم درد میگیره.لطفا نوع بیماری وعلت ودرمانش رامیتوانید به من بفرمایید وچکارکنم؟
سرکار خانم دکتر فاطمه نیک پور پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

با سلام ایا در دوران ویروس کرونا ، اقدام به بارداری کنم؟

۳ سال پیش
با سلام و ادب با وجود شیوع ویروس کرونا در ایران در این شرایط ، اقدام به بارداری کنم؟
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر قوام الدین اشرفی زاده پاسخ دادند.

سر و بی حسی پا به خاطر قرص لاغری میشود؟

۳ سال پیش
سلام من مدت 10 روز هست که قرص لاغری گارسینیا کامبوجیا استفاده میکنم وبه طور ناگهانی 2 روزه پای سمت چپم از زانو تا بالای کف پا سر و بی حس شده میخواستم بدونم امکان داره برای استفاده این قرص باشه باید چیکار کنم؟
جناب آقای دکتر مسعود نامجو پاسخ دادند.

احساس ضعف شدید در پاها به خاطر چیه؟

۳ سال پیش
چن مدتیه که کف پاهام شدید درد میگیره مخصوصا مواقعی که راه میرم نمیتونم پامو کامل رو زمین بزارم..گاهی اوقاتم پاهام خود به خود میلرزن واحساس ضعف میکنم..و همینطور اصلا تمایلی به غذا خوردن ندارم وبدنم ضعیف شده.. مخصوصا که کم خونی هم دارم.. آیا احتیاج هست که به دکتر مراجعه کنم؟ اگه بخوام آزمایش بدم،چه آزمایشی باید بدم؟!
جناب آقای دکتر عسگری عباس زاده پاسخ دادند.

یکی جواب بده به سوالم سه روزه بی جواب موندم؟

۳ سال پیش
آیا عدم خم کردن زانو و بعضی اوقات لرز در زانو بدون سرخ شدن زانو و درد اندک در بعضی اوقات میتونه علت پارگی رباط صلیبی باشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
جناب آقای دکتر اسفندیار نوروزی پاسخ دادند.

با سلام کسی که دچار کشیدگی کشاله ران شده از کجا بفهمه چقدر آسیب دیده؟

۳ سال پیش
نزدیک 3 هفته پیش بدون گرم کردن بدن اومدم پاهامو 180 درجه باز کنم بعد پام یک صدایی داد اون لحظه هم دردی رو احساس نکردم اما فرداش دیگه نتونستم خم شم چون انگار یه چیزی تا یه جایی کشیده میشد ولی درد داشت و هنوزم تو قسمت ران سوزش و در زانو درد دارم واقعا باید چیکار کنم؟
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

جراحی ACL ؟

۳ سال پیش
سلام بعد از ترمیم ACL پیچ هایی که گذاشته می شود بعدا جذب میشوند ؟ سوراخ هایی که درون استخوان های ساق و ران ایجاد می شود بعد از چند سال با بافت استخوانی پر می شوند یا همچنان سوراخ می مانند ؟ ایا گرافت بعدا از مدتی خون رسانی می شود و مقاومتش مانند رباط اصلی می شود ؟
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.

باز نمیشه؟؟؟

۳ سال پیش
چرا خب باز نمیشه لیست سوالا⁦‍♀️⁩⁦‍♀️⁩⁦‍♀️⁩⁦‍♀️⁩
جناب آقای دکتر مسعود نامجو پاسخ دادند.

لطفان راهنماییم کنید خیلی موچ دست ها درد شدید دارم ونمیتونم چیزی بلند؟

۳ سال پیش
سلام وقت بخیرباردار بودم ووقتی زیمان شدم بعدن درد دست موچ گرفتم حتی نمیتونم پنج گرم بلند کنم وخیلی درد دارن دو دستم همینطور دقیق درد موچ دستم وعروق های دستم مثل گلوله داخل عروق شد تورا خدا راهنماییم کنید
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدمجید اخوان حجازی پاسخ دادند.

درد در سمت راست باسن علت چیست ؟

۳ سال پیش
هر چند ماهی سمت راست باسنم درد میگیره جوری ک راه رفتن و خوابیدن برام مختل میشه علت چیست
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.

درد شدید پا ؟

۳ سال پیش
با سلام.قوزک داخلی پای چپم خیلی درد داره به انگشتان پام و قسمت قوس پام و مچ پام هم میزنه دردش جوری میشه بعضی وقتا که میخا م گریه کنم راه که می رم هم میلنگم. چکاپ کامل دادم فقط ویتامین دی 23 بود در ضمن شلی دریچه میترا ل با نارسائی خفیف هم دارم خواهش مندم بفرمائید علت چیست؟
جناب آقای دکتر سیدمجید اخوان حجازی پاسخ دادند.

درمان سر به جلو؟

۳ سال پیش
با سلام و خسته نباشید.من 19سالمه... سربه جلو دارم.میخواستم بدونم روش درمانی موثرش چیست؟خیلی رنج میبرم از این موضوع.میخوام درمان کنم.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر
سرکار خانم دکتر نرگس سادات فرقانی پاسخ دادند.
مرکز تخصصی فیزیوتراپی راستگو پاسخ دادند.

علت دردمعده و دردناف چیست ؟

۳ سال پیش
سلامخدمتعزیزان معدهام ودورنافوخودنافم دردمیکند طوری که بعدازیکساعت ماساژسفتی نافم ودردش کم میشودولیهرموقع چیزسنگینی بلندمیکنم نافم کمرم کتف سمت جامبوجت دردمیکنه غیرقابل تحمل هست ازکمردردوکتف دردرنج میبرم همزمان نافم کتف ونافم ودوربرنافم بدجوردردمیکنه بدلیل نبوددکتربایدبه استانهای همجواربریم بدلیل نداشتن هزینه چندساله ازدردرنج میبرم رفتم دکترهیچ کاری انجام ندادهیچ کدام ازقرصاعملنکردن شماروبخداجواب کامل بدین واقعادررنجم؟
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.

علت درد زانو تا سره انگشتان چیست؟

۳ سال پیش
سلام ..دو روزه به شدت زانوم تا سر انگشتان پام درد میکنه ..نمیدونم چرا .مسکن خوردم آروم نشد لطفا بگید چیکارکنم ..تو این وضعیت دکتر هم نمیشه رفت ..دلیلش چی میتونه باشه ..تاحالا اینجوری نشدم .ویتامین دی هم استفاده میکنم و ضربه هم نخورده لطفا کمک کنید علائم کرونا نیست ؟
جناب آقای دکتر قوام الدین اشرفی زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدراشد مهدوی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر علیزاده _ خانم کبیریان پاسخ دادند.

آیا آسیب به گردن دائمی است؟

۳ سال پیش
سلام. پس از اسپاسم و درد عضلات گردن به مدت چند هفته به پزشک مراجعه کردم و پس از تصویربرداری MRI تشخیص بر mild cervical spondylosis بود. در حال حاضر تحت مداوا و انجام نرمشهای گردن هستم و سوالم این است که آیا این آسیب کاملا برطرف خواهد شد یا باید تا آخر عمر با آن سر کنم؟ سپاس
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

علت کیست مچ دست چیست ؟

۲ سال پیش
سلام وقت بخیر من الان یک سالی میشه که مچ دستم کیست داره با توجه به اینکه رشتم نرم افزاره و همش کار تایپی اینا دارم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ رفتم دکتر گفت اگه درد نداری مهم نیست من درد همینجوری ندارم ولی اگه مچمو خم کنم و اینا درد داره یه مچ بندم گرفتم ولی تاثیری نداره چیکار کنم زودتر کیستم بره ؟
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر علی آزاد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مریم ظفرقندی پاسخ دادند.

دلایل پا درد چیست؟

۲ سال پیش
سلام من چند ماهی هست که از زانو به پایین هر 2 پاهام فقط شبا و هنگام استراحت درد میگیره. یعنی وقتی سر پا هستم یا نشستم درد نمیکنه اصلا فقط در حالت دراز کش درد میگیره.قبلا شغلم آرایشگری بوده و زیاد سر پا بودم اما الان 4 سال هست کار نمیکنم. میدونم علت های زیادی این درد میتونه داشته باشه ولی میخواستم بدونم شایع ترین علت درد زانو به پایین پا موقع استراحت چیه؟ حقیقت سرطان مغز استخوان رو دیدم توی اینترنت کمی نگران شدن
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مریم ظفرقندی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدمجید اخوان حجازی پاسخ دادند.

درمان گردن درد چیست؟

۲ سال پیش
سلام گردن درد دارم و چند ماهی میشه که احساس میکنم روی گردنم وزنه گذاشتن و این درد با درس خوندنم بیشتر میشه چون برای کنکور درس میخونم واقعا برام سخته پماد ویکس هم میزنم فایده ای نداره به نظرتون چیکار کنم که بهتر بشم آیا برم دکتر حضوری یا خودم گردنبند طبی بزنم ؟یا داروی خاصی استفاده کنم؟
سرکار خانم دکتر مریم ظفرقندی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر علی آزاد پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.

علت جمع شدگی ناخود آگاه انگشتان پا چیست؟

۲ سال پیش
سلام مادرم موقع راه رفتن پای راستش میلنگه بدون اینکه درد داشته باشه فقط موقع راه رفتن خودبه خود انگشتهای پاش جمع میشه و میلنگه خواستم بدونم چرا بدون اینکه خودش بخواد انگشتهاش جمع میشه رو به عقب؟ و باید چیکار کنه چه دکتری بره بهتره؟
جناب آقای دکتر علی آزاد پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر هادی عباسی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مریم ظفرقندی پاسخ دادند.

درمان پا های پرانتزی چیست؟

۲ سال پیش
سلام هردو پای من پرانتزیه چطور درمان میشه؟ خیلی عذاب میکشم نمیتونم شلوار جذب بپوشم لطفا راهنماییم کنید 35 سالمه؟
جناب آقای دکتر سیدراشد مهدوی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.
جناب آقای سجاد اسماعیلیان جاوید پاسخ دادند.

روش اصلاح دفرمیتی چیست ؟

۲ سال پیش
سلام (اصلاح دفرمیتی) چیست؟ لطفا بیشتر توضیح بفرمایید
جناب آقای دکتر هادی عباسی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

علت نقرس و درد پا و زانو چیست؟

۲ سال پیش
سلام وقت بخیر من 3 ساله مچ پام درد میکرد هر موقع دکتر رفتم گفتن تاندون پا آسیب دیده و نه با گچ گرفتن نه با دارو خوب نشد یک ماه پیش دوباره مچ پام ورم کرد و انگشت شصت پام درد شدید داشتم پیش یه دکتر رفتم آزمایش دادم گفت نقرس دارم دارو خوردم یه چن وقتی خوب بودم ولی الان مچ پا و انگشت درد نمیکنه زانوم درد میکنه طوری که نمیتونم راه برم و همون قسمتی که درد میکنه داغ شده. ممنون میشم راهنماییم کنید
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدراشد مهدوی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مریم ظفرقندی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.

درمان زانو درد چیست؟

۲ سال پیش
سلام، من حدود سه ساله که زانوی راستم درد میکنه اوایل فقط زمانی که رو صندلی به مدت طولانی میشستم درد میگرف، اما الان تقریبا همیشه درد میکنه و وقتی هوا سرده یا از پله زیاد بالا پایین میرم یا بارحمل کنم دردش خیلی بیشتر میشه، امشبم به قدری درد گرفته ک تا استخون ران و لگن پای راستم درد میکنه و نمیذاره بخابم. سوالم اینه ایا این درد درمانم داره یا قراره تا اخر عمرم باشه و هر روز بدتر بشه؟ تا الان بخاطرش دکتر نرفتم اگه مراجعه کنم دکتر ممکنه ک کامل خوب بشه؟
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهران موحد محمدی پاسخ دادند.
فیزیوتراپی رئیس السادات پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

آیا افزایش قد با متد تالر دینامیک موثر است؟

۲ سال پیش
باسلام خدمت شما دکتران عزیز آیا افزایش قد با متد تالر دینامیک درست است؟
جناب آقای دکتر محمدرضا اسلامیان پاسخ دادند.

برای درد بازو باید به چه متخصصی مراجعه کرد؟

۲ سال پیش
مدتیست بعد از اتمام احساس درد گردن مواجه با درد در ناحیه اتصال بازو با عضله شانه در هنگام حرکات کششی یا چرخشی هر دو دست شدهام،برای مداوا به چه متخصصی باید رجوع کنم؟
جناب آقای دکتر محمد رضایی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدراشد مهدوی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.

علت تورم محل عمل چیست؟

۲ سال پیش
پدرمن 85سالشونه گویشون شکست پلاتین گذاشتن الان ورم کرده ;اون آمپولی که گفتن داخل شکم بزنید برای جلوگیری از لخته شدن نزدیم.الان ورمش بخاطر لخته شدنه خون هست?چیکار باید بکنیم?بیماری قلبی هم دارن
جناب آقای دکتر مهران موحد محمدی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مژده ریاحی پاسخ دادند.

درمان درد ساق پا چیست؟

۲ سال پیش
سلام من فوتبال بازی میکنم و تقریبا هر روز هفته تمرین داریم و در جریان تمرین ساق پای راستم درد میگیره دردش یجوری انگار از داخله و انگار وسط استخونم درد میکنه باید چیکار کنم
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهران موحد محمدی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
ارتوپدی فنی ندای توانبخشی پاسخ دادند.

علت خواب رفتگی ومورمور شدن پاها وسردی بیضه در حال نشسته چیست؟

۲ سال پیش
سلام آقای دکتر من چند روزی است ک پا هام زود میخابه کز کز میکنه و وقتی ک میشینم داخل کشاله رانم مور مور میکنه وآلت و بیضه هام خیلی سرد میشن انگار خون ب طور کلی مسدود میشه اگه راهنمایی کنین ممنون میشم ؟
جناب آقای دکتر آیدین تعلیمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.

علت درد پا بعد از عمل پرانتزی پا چیست؟

۲ سال پیش
با سلام من در 14 اسفند ماه 1399 عمل پرانتزی هر دو پایم رو انجام دادید و 6 روز بعد باند گچی گرفتید و بعد از یک ماه گچ رو باز کردید . در هنگام نرمش زانوهایم رو که 90 درجه خم میکنم احساس میکنم که زانوهایم از هم داره جدا میشه و درد زیادی هم داره . و وقتی پاهایم رو بلند میکنم احساس میکنم که پلاتینها داره جابجا میشوند و خیلی هم درد زیادی داره . آیاورزش در خانه رو ادامه بدهم ؟ با تقدیر و تشکر فراوان
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

علت ورم دست بعد برداشت میله برای چیست؟

۲ سال پیش
مچ دست راستم شکسته و جابه جا شده بود با پین ومیله به هم وصل شده اند بعد 8 هفته میله ها را برداشتن ولی پین ها هنوز مونده 24 ساعت بعد روی دستم ورم کرده چه کار کنم؟
جناب آقای دکتر محمدرسول نظام آبادی پاسخ دادند.

مدت زمان گچ پا چقدر باید باشد؟

۲ سال پیش
سلام وقت بخیر مادرمن به تشخیص پزشک پاش داخل گچه گفتن تاندم پاش پاره شده الان که داخل کچه خیلی درد داره الان باید چیکارکنیم؟گفتن یکماه داخل گج باشه قبلن هم گچ گرفتن ولی خوب نشد این سری باردوم هست آیا درد پایش نشانه این است که بایدگچ پاش باز شود؟
جناب آقای دکتر محمدرسول نظام آبادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.

آیا ریشه مینیکس زانو را می شود عمل کرد؟

۲ سال پیش
سلام من عمل مینیکس زانو دارم ایا دکتر میتونه دربیمارستان شهید بهشتی عملم کنه اورژانسی و هزینه ی عمل چقدر میشه با بیمه تامین اجتماعی ؟
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.

علت درد زانو و ساق پا چیست؟

۲ سال پیش
سلام ی ساله زانو وساق پاهام درد میکنه دلیلش چی میتونه باشه
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی پاسخ دادند.

چه مدت طول می کشد که بعد از بازکردن گچ پا به حالت عادی برگردد ؟

۲ سال پیش
بعد از باز کردن گچ پا چه قدر زمان میبرد به حالت عادی برگردد؟
مرکز تخصصی فیزیوتراپی راستگو پاسخ دادند.
دیگر پزشکان مرتبط با درمان این سوال