آیا جراحی واریکوسل گرید ۳ در صورت عدم تصمیم به فرزند آوری ضروری است ؟ سلام بله با گرید 3 در هر صورت باید عمل شود. سلام و درود خیر؛ گرید واریکوسل، ضرورت انجام عمل را تعیین نمیکند. در صورت آتروفی یا کوچک شدن بیضه، جهت پیشگیری از آسیب بیضه و اختلالات بعدی نیاز به عمل است اما در حال حاضر در سونوگرافی حجم و بافت بیضه علی رغم شدت واریکوسل، نرمال است. سلام در صورت عدم وجود علایم و عدم اختلال در اسپرم و عدم کوچک شدن بیضه و ع8دم نیاز به فرزند آوری نیاز به جراحی نیست. سلام با شرایط شما در حال حاضر نیاز به جراحی نیست، اما بهتر هست سالیانه معاینه بشید تا اگر بیضه به سمت کوچک شدن رفت جراحی انجام بشه.
با سلام.
پس از سونوگرافی تشخیص واریکوسل گرید ۳ برای من داده شده.من دو تا فرزند دارم و تصمیم به بچه بعدی ندارم ، فعلا درد بیضه هم ندارم . آیا لازم است جراحی کنم؟ اگر جراحی نکنم چه اتفاقی می افتد؟آیا باعث کاهش میل جنسی و مشکل خانوادگی در آینده می گردد؟تشکر.
4
0

آیا جراحی واریکوسل گرید ۳ در صورت عدم تصمیم به فرزند آوری ضروری است ؟سلام بله با گرید 3 در هر صورت باید عمل شود

0

آیا جراحی واریکوسل گرید ۳ در صورت عدم تصمیم به فرزند آوری ضروری است ؟سلام و درود خیر؛ گرید واریکوسل، ضرورت انجام عمل را تعیین نمیکند. در صورت آتروفی یا کوچک شدن بیضه، جهت پیشگیری از آسیب بیضه و اختلالات بعدی نیاز به عمل است اما در حال حاضر در سونوگرافی حجم و بافت بیضه علی رغم شدت واریکوسل، نرمال است

0

آیا جراحی واریکوسل گرید ۳ در صورت عدم تصمیم به فرزند آوری ضروری است ؟سلام در صورت عدم وجود علایم و عدم اختلال در اسپرم و عدم کوچک شدن بیضه و ع8دم نیاز به فرزند آوری نیاز به جراحی نیست

0

آیا جراحی واریکوسل گرید ۳ در صورت عدم تصمیم به فرزند آوری ضروری است ؟سلام با شرایط شما در حال حاضر نیاز به جراحی نیست، اما بهتر هست سالیانه معاینه بشید تا اگر بیضه به سمت کوچک شدن رفت جراحی انجام بشه

سایر سوالات

آیا سندرم استیونس جانسون وراثتی است ؟

۶ سال پیش
سلام ایا سندرم استیونس جانسون در نسل های بعد ممکن است به ارث برسد یعنی وقتی برادر من مبتلاست ایا ممکن است فرزند منم مبتلا شود؟و ایا این افراد نسبت به همه گروه انتی بیوتیک حساسند؟ایا فقط به نوع تزریقی دارو حساسیت دارند یا به انواع خوراکی و موضعی هم حساسند؟درمواقع لزوم استفاده از انتی بیوتیک چکار کنند؟
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر آوید میرشکرایی پاسخ دادند.

تخریب مهره ی گردن مهره یک هست راه حل؟

۶ سال پیش
باسلام مهره ی یک1 گردن تخریب شده علت نامشخص هنوز نمونه برداری نشده فقط دکترا گفتن شاید تب مالت یا پوکی استخوان شدید وهمچی چیزای میتونه باشه بغیراز عمل راه دیگری هم هست.اگرنیاز بعمل باشه دولتیش چقدر میشه هزینش وهزینه ازادش چقدر هستش؟
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر ناهید دهقانی آرانی پاسخ دادند.

خود بیمار انگاری در آینده ضرر دارد؟

۶ سال پیش
سلام.من حدود 25روزه دچاره خود بیمار انگاری شدم.احساس میکنم دچار بیماری هطر ناکی شده ام.کم کم دارم از ذهنم پاکش میکنم ولی میترسم در آینده خطراطی داشته باشه .ممنون میشم نظر پزشکان محترم رو بدونم??
جناب آقای دکتر سبحان پورنیکدست پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مسعود نامجو پاسخ دادند.

تومور مغزی با همان گرید قبلی عود می کند ؟

۶ سال پیش
سلام آقای دکتر، خسته نباشید. خواهش میکنم به هر دو سوال من جواب دهید.شوهرم تومور مغزی آستروسیتومای گرید 2 داشت 8 ماه پیش عمل شدند. و 30 جلسه رادیوتراپی. 1) خدای نکرده اگه این تومور عود کنه با همان گرید قبلی عود میکنه یا بد خیم تر میشه 2) تقریبا این نوع تومورها چند ماه یا چند سال بعد اتفاق می افتد?
جناب آقای دکتر وحید لطفی فرد پاسخ دادند.

آیا بالا بودن آنزیم کبد با گرید کبد چرب ارتباط دارد؟

۲ سال پیش
سلام. لطفا پزشکان محترم با توجه به تجربه شان بگن مثلا کبد چرب گرید 1 آنزیم کبد رو( هر دو) تا چه رنجی از نرمال بیشتر نشون میده در خون. یا گرید 2 و 3 به ترتیب. ؟ پزشکان محترم داخلی و گوارش؟
جناب آقای دکتر سیدراشد مهدوی پاسخ دادند.

درمان واریگوسل گرید 2 چگونه است؟

۳ سال پیش
سلام و عرض ادب چند روزی به مدت چندساعت درد در بیضه (تخم سمت چپ) داشتم، رفتم دکتر معاینه کرد و گفت واریگوسل گرید2 دارم. فعلا دارو داد یک هفته بخورم و سونوگرافی نوشت اگر بعد از یک هفته خوب نشدم، انجام بدم. من یک بچه 9ماهه دارم اما نگرانم این بیماری باعث بشه دیگه نتونم در آینده بچه دار بشم. چنین چیزی ممکنه؟؟ در چه صورت نیازی به عمل جراحی هست؟ با جراحی کاملا درمان میشه درمانی غیر از جراحی هم هست؟
جناب آقای دکتر مهدی سبطی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر فکور پاسخ دادند.

آتروفی مغز دارای گرید چند است ؟

۳ سال پیش
عرض سلام و احترام میخواستم بپرسم در ریپورت MRI که به پیوست تقدیم حضور شده است ، با توجه به آتروفی مغز ، انسداد عروق گرید چند است ؟ آیا منظور گرید (1) میباشد ؟ منظور از نقاط سفید رنگ که ظاهرا عمیق دیده شده اند ، در متن ریپورت چیست ؟ سپاس
جناب آقای دکتر مسعود نامجو پاسخ دادند.

گرید تومور ژمیستوسیتیک چند است ؟

۶ سال پیش
سلام آقای دکتر خسته نباشید خواهش میکنم در مورد تومور ژمیستوسیتیک یه کم توضیح بدید خیلی ناراحتیم. گرید این تومور چنده? این تومور خوش خیمه یا بد خیم? در جراحی تقریبا کل تومور برداشته شده، با این حال عود این نوع تومور زود اتفاق می افتد یا دیر???
جناب آقای دکتر خلیل میرزامحمدی پاسخ دادند.

کبد چرب گرید 2؟

۳ سال پیش
سلام مادر من کبد چرب داره گرید 2 میخواستم بدونم خطرناکه یا نه ؟ این که میگن کاهش وزن ناگهانی از علایمش هستش درسته ؟ تعریق زیاد ؟ خارش؟ ممنون میشم پاسخ بدید
سرکار خانم دکتر مهری حسن پور انزابی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر نرگس سادات فرقانی پاسخ دادند.

واریکوسل گرید 2 در بیضه چپ دارم احتیاج به عمل واریکوسل هست؟

۵ سال پیش
با درود آزمایش اسپرم در رویان دادم جوابش را فرستادم با توجه به اینکه واریکوسل گرید 2 در بیضه چپ دارم احتیاج به جراحی هست یا تا چند ماه دارو؟ بنده تا حالا داروی خاصی مصرف نکردم در ضمن یکماهه بخاطر باکتری معده آنتی بیوتیک قوی استفاده کردم و بعد از دو روز ترک آنتی بیوتیک،آزمایش اسپرم دادم
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سلمان اسلامی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر احمدرضا رفعتی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.

گرید جفت؟

۳ سال پیش
سلام بر اساس سونوگرافی که امروز انجام دادم ، سن بارداری من 31 هفته و 6 روز هستش . وزن جنین 1714 اعلام شده و گرید جفت فوندال خلفی یک اعلام شده. وزن جنین و گرید جفت طبیعیه؟
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر سمیه شهسواری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر فرهانه امینی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر صفورا فرخی پور پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر آزیتا درابادی زارع پاسخ دادند.

در سونو آنومالی 19 هفته و 5 روز گرید 2 برای جنین مشکل دارد؟

۵ سال پیش
با سلام و خسته نباشید به شما لطفا سونو آنومالی هفته 19 و 5 روز رو برام تفسیر کنید آیا گرید 2 برای جنینم مشکل ایجاد نمی کند اگر ایجاد میکنه چه راه حلی رو پیشنهاد میدین. سپاس و تشکر از شما
سرکار خانم دکتر سیده هلیا نیری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر طاهره فروغی فر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.

گرید ۲ خلفی یعنی چه؟

۱ سال پیش
با سلام لطفا این که نوشته تو ۱۵ هفته گرید ۲ خطرنکه؟؟
سرکار خانم دکتر فاطمه ارشادی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مریم حضرتی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شقایق برزگر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر سمیه شهسواری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر فرهانه امینی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر طاهره فروغی فر پاسخ دادند.

برای درمان کبدچرب گرید2 چه دارویی باید مصرف کرد؟

۲ سال پیش
باسلام برای درمان کبدچرب (گرید2) چه دارویی مصرف کنم؟
جناب آقای دکتر بهروز رسایی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدراشد مهدوی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر بهاره توانا پاسخ دادند.

راهکار پایین آوردن گرید بیماری کبد چیست؟

۲ سال پیش
من مبتلا به کبدوچرب گرید2 هستم چگونه گریدش پایین بیاورم ؟ قبلا دکتر به من قرص ونوستات داد اما تاثیری نداشت ، چه دارویی مصرف کنم ؟
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدراشد مهدوی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مصطفی عظیمی پاسخ دادند.

کدامیک از گرید های 1 و 2 و 3 واریسکول جراحی موفق تری دارند ؟

۵ سال پیش
آیا کدامیک از گریدهای 1و2و3 واریسکول جراحی موفق تری دارند؟و هزینه درمان گرید3 چقدر است بدون دفترچه بیمه و غیره ذلک؟
جناب آقای دکتر آرش آذری پور پاسخ دادند.

آیا بعد از جراحی میکروسکپی واریکوسل گرید 3 احتمال عود وجود دارد؟

۲ سال پیش
سلام.آیا بعد جراحی واریکوسل گرید 3 به روش میکروسکپی تا چه زمانی احتمال عود وجود داره؟ من 20 روز پیش تحت جراحی بودم و نمیخوام واریکوسل مجددا عود کنه و میخوام سونوگرافی داپلر انجام بدم اما نمیدونم بعد از گذشت چه مدتی باید سونو داپلر انجام بدم...لطفا راهنمایی کنید و اینکه برای بهبود شرایط بیضه مخصوصا افزایش سطح تستوسترون باید چه چیزهایی یا داروهایی مصرف کنم؟
جناب آقای دکتر حجت سلیمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر محمد نوری پاسخ دادند.

آیا گرید 4 درمان نمی شود؟

۴ سال پیش
سلام. خواهرم 44سالش هست. متاسفانه 1ماه هس که متوجه شدیم سرطان سینه گرفته.خیلی دیر متوجه شده. گرید 4هستش و به ستون فقراتش زده.دکترش گفته که اول شیمی درمانی بشه بعد عمل. خواهش میکنم صادقانه بفرمایید چقد از لحاظ پزشکی امیدی به درمانش هس؟ درمان قطعی منظورمه. طوری که برگرده به روال عادی زندگی؟ من شنیدم که گرید4درمان نمیشه.واقعا فقط باید دست به دعا شیم براش؟ یعنی از نظر پزشکی امیدی نیس؟
جناب آقای دکتر صمد مصدقی پاسخ دادند.

اختلال خروج ادرار مانعی برای ازدواج فرد وباروری به وجود می آورد؟

۷ سال پیش
نام علمی مشکل مادر زادی من اپیسده پازی دیاز هست. سوراخ آلت تناسلی برای خروج ادرار در حالت طبیعی خودش قرار نداره . و کمی رو به بالا باز شده به صورت مادر زادی. که در دوران کودکی چند بار عمل جراحی شده و این باز شدگی عمل شده. آیا من در ازدواج و نزدیکی موفق وباروری مشکلی خواهم داشت؟ با تشکر
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهناز عطایی پاسخ دادند.

آیا عدم تفاهم جنسی زوجین راه حلی دارد؟

۷ سال پیش
سلام آقای دکتر بنده زنی 34 ساله هستم که 12 سال از زندگی متاهلیم می گذره، همسر بنده 35 سال دارد،هر دو از نظر تمایلات جنسی در ابتدای ازدواج میل بالایی داشتیم که حتی میزان نزدیکی تا 30 مرتبه در ماه هم بود ولی متاسفانه در حال حاضر بعد از تولد دو فرزندم و مشکلات کاری و مشغله مسایل زندگی میل جنسی من خیلی کم شده است و با اینکه شاید طی ماه 15 الی 20 مرتبه نزدیکی داشته باشیم همسرم همیشه شاکی و طلبکاره و من همیشه سردم. جدیدا به قدری احساس کردم به شعور و فهم و توانایی هام توهین شده که با وجود علاقه زیادم به زندگیم و بچه ها تصمیم به جدایی گرفتم من فشار روانی زیادی رو تحمل می کنم هم دیابت گرفتم و هم ناراحتی قلبی لطفا کمکم کنید. آیا راه حلی هست؟
سرکار خانم فرزانه توکل خواه پاسخ دادند.
مرکز رادیولوژی و سونوگرافی کاج پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهناز عطایی پاسخ دادند.

عمل آلت تناسلی تا چند سانت ممکنه و قیمت عملش چقدره؟

۷ سال پیش
سلام میخواستم بدونم با عمل جراحی الت تناسلی واقعا الت تعقیری میکند و قیمت عمل جراحی چقد میباشد ؟
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهناز عطایی پاسخ دادند.

راه درمان خونریزی کلیه و مجاری اداری چیست؟

۷ سال پیش
راه درمان خونریزی کلیه و مجاری ادراری چیست؟
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سلمان اسلامی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر احسان قانعی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهناز عطایی پاسخ دادند.

راه درمان برگشت ادرار در کودک شش ساله چیست؟

۷ سال پیش
با سلام بیماری برگشت ادرار تیپ دو تشخیص داده شده وبعد از یکسال خوردن دارو بهبود نیافته ایا باید جراحی صورت گیرد یا امکان بهبود بدون جراحی وجود دارد ؟
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهرناز شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهناز عطایی پاسخ دادند.

درمان پایین نیامدن بیضه کودک چیست ؟

۷ سال پیش
سلام پسری شش ساله که بیضه سمت چپ پایین نیامده که در یک سالی بیضه پایین ودوباره الان در سونوگرافی بالا میباشد . ایا تنها راه جراحی میباشدواینکه ایا با توجه به سن عوارض بعدی چیست .ممنون؟
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهرناز شهرستانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

روش درمان واریکسل چیست ؟

۷ سال پیش
سلام من بین سن 17 سالگی وبین 18 سالگیم به بیماری واریکسل مبتلا شدم . روش درمان واریکسل چیست ؟
سرکار خانم فرزانه توکل خواه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا دونه هایی روی آلت تناسلی خطرناک است ؟

۷ سال پیش
با سلام و خسته نباشید.ببخشید مدتیه دونه هایی روی الت تناسلیم زده که خیلی نگرانم کرده ولی بخاطر کم رویی اقدامی نکردم ازتون می خوام راهنمایی و کمک کنید .درد و خارشیم نداره و لی اول چندتا دونه بیشتر نبود به مرور بیشتر شد.باتشکر
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

بعد از عمل مثانه ادرار خونی میاید آیا اشکال دارد ؟

۷ سال پیش
بعد از عمل مثانه همراه ادرار خون میاید ایا اشکال دارد؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

راه درمان کراتین بالا چیست؟

۷ سال پیش
سلام مادرم 50 سالشونه کراتین 6.2 و اوره 66 البته گاهی پایین میاد وگاهی بالا میره باوجودی که خیلی رعایت میکنه ایشون ی کلی شون کوچیک بود اما این اتفاق از 4سال پیش باانجام انژیو اتفاق افتاد خواهش میکنم بگید چه کارکنیم؟
کلینیک قلب و عروق مولودی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.

راهای درمان سوزش ادرار چیست؟

۷ سال پیش
بعد از نزدیکی دچار سوزش ادار شدم به طوری که فعالیت های روز مره خودم را نمیتوانم انجام دهم راه های درمان من چیست ؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.

آلت تناسلی من زیاد استقامت نداره سفت نمیشه راه حلش چیه؟

۷ سال پیش
باسلام من یک مشکل دارم آلت تناسلی من زیاد نمیتونه صاف بمونه یا بعضی وقتا بلند نمیشه چکار باید بکنم استقامت نداده راه حلش چیه؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.

آیا زود انزالی درمان دارد؟

۷ سال پیش
من مدت بیست سال هست که ازدواج کردم و در تمام این مدت از این بیماری رنج برده ام . درضمن من روزی بدون ورزش نداشته ام . اگر از ترامادول استفاده کنم شرایط کمی بهتر میشود.
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سبحان پورنیکدست پاسخ دادند.

آیا زود انزالی شدید من درمان دارد؟

۷ سال پیش
من مدت 20 سال است که ازدواج کردم و در تمام این مدت از زود انزالی (درکمتر از 2 تا 3 ثانیه ) رنج برده ام تنها زمانی که از ترامادول استفاده میکنم کمی شرایط بهتر می شود. درضمن درتمام این مدت به صورت جدی و نیمه حرفه ای ورزش کرده ام لطفا اقای صفری نژاد راهنمایی بفرمایند
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر علی رضا جواد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهری نجات پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سبحان پورنیکدست پاسخ دادند.

درمان واریکوسل بهچه صورتی است؟

۷ سال پیش
با سلام خدمت دکتر عزیز خواستم از طول درمان عمل جراحی که برای درمان بیماری واریکوسل بپرسم اگه میشه راجبش توضیح بدید.و آیا جراحی درمان قطعی این بیماری است؟ ؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شبنم رفیع زاده پاسخ دادند.

بعد از 7ماه که ازعمل واریکوسلم گذشته ، دوباره عود کرده .چکار باید کنم؟

۷ سال پیش
با عرض سلام و خسته نباشید من پیش آقای دکتر علیرضا قدیان عمل کردم.خواهشمندم در صورت امکان ایشون پاسخمو بدن اواسط آبان 94 عمل واریکوسلکتومی سمت چپ انجام دادم.طبق آزمایشات انجام شده و سونوگرافی اندازه شبکه وریدی دور بیضه 3.2 بود و اسپرم ها هم ضعیف بعد از 3 ماه از انجام عمل دوباره آزمایش دادم که عمل موفقیت آمیز بود و دکتر فرمودند که عمل موفقیت آمیز بوده ولی هنوز بهبودی کامل نیست و فقط از لحاظ تئوری و آزمایشگاهی بنده سالم هستم و در عمل نه! 4 ماه پس از آزمایش اول بعد از عمل ینی ماه 7 ، آزمایش دوباره دادم و اینبار وضع بدتر از قبل شده بود !! البته یک سری از آیتم ها بهتر شده بود ولی یک سری هم بدتر ! اسپرم ها 60 درصد ساکن و بقیه هم حرکت کم . دکتر دیگری (درنبود دکتر قدیان) فرمودند که این وضع بد نیست و هستند کسانی که با پایین تر از اینها هم بچه دار می شوند چند وقتی هم هست درد بیضه نیز دارم که از قبل کمتر ولی باز هم هست سونوگرافی بعد 7 ماه دوباره همان چیزی را نشان داد که قبل عمل بود !! حالا من در حال ازدواج هم هستم و نمی دانم که باید دوباره عمل کنم ؟به همسرم این مسئله را بگویم ؟ و اگر این عمل انجام شود دوباره امکان عود هست ! و اگر انجام نشود بدتر خواهم شد امیدم به خدا هست ولی نگران آینده نیز هستم ...خوشحال میشم من را از نگرانی دربیاورید سپاس شاد باشید
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
مرکز رادیولوژی و سونوگرافی کاج پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر شبنم رفیع زاده پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

درمان اپیدیدیمیت بیضه چیست؟

۷ سال پیش
با سلام و خسته نباشید. بنده مبتلا به اپیدیدیمیت سمت چپ هستم و مدت 4ماه هست که داروی دیکلوفناک میخورم.و مرتب تست سمیر میدهم.متاسفانه روند نزولی کاهش اسپرم وجود داره و از سی میلیون طی چند ماه گذشته به پانزده میلیون رسیده و در واقع درمان مدیکال جواب نداده،آیا درمان دارویی موثر تری وجود دارد؟ایا عمل جراحی تعریف شده ایی وجود دارد؟ متشکرم
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر علی رضا جواد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

علت کوچکی آلت تناسلی و بهترین درمان برای آلت پنهان در مردان چگونه است ؟

۷ سال پیش
سلام میکنم بهتون .آقای دکتر من مشکل کوچکی آلت دارم و بخاطر همین مشکل نمیتونم ازدواج کنم خواستم بهم کمک کنین و راهنماییم کنین ک برای این مشکل آیا راه حلی هست ک این مشکل کوچکی آلت من برطرف بشه یا ن؟ممنون میشم جواب بدین بهم سپاس گذارم
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

راههای درمان اختلال نعوظ در مردان چگونه میباشد ؟

۷ سال پیش
با سلام و خسته نیاشید، به تازگی عقد کردم و همسرم در حالت نعوظ ،آلتش صاف نمی ایستد و کاملا به سمت پایین است و هم چنین مقدار کمی در خود آلت انحنا دارد. آیا این مشکل عادی است؟
جناب آقای دکتر احمد قوچانی خراسانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر راضیه نیری فرد پاسخ دادند.

روش درمان واریکوسل چیست؟

۷ سال پیش
باسلام من هنوز اقدام برای بارداری نکردم ولی برای معاینه که رفتم متوجه واریکوسل گرید2 شدم وهمچنین تعدادو جهش اسپرم کم میباشد ،من باید چیکارکنم دکتر میگه تو آزرده طبیعی اصلابچه دارنمیشی وعملم تاثیرنداره.میخاستم بدونم آیا بایدعمل کنم؟وآیااز راه طبیعی بچه دار میشم؟
سرکار خانم فرزانه توکل خواه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مظاهر هادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر راضیه نیری فرد پاسخ دادند.

علت تکررو سوزش ادرار چیست؟

۷ سال پیش
با سلام,,من مرد 53ساله و جانباز شیمیایی میباشم ک ب مدت 2 سال است ب علت قطع عضو ب خاطر شیمیایی در بسترم وب تکرر ادرار وسوزش ادرار مبتلا شدم ,,و قرص باکلوفن و دتروزیتول هم مصرف نموده ام ولی هیچ اثری در من نذاشته است و تکرر ادرار را بیشتر کردمن بایدچی کار کنم???
سرکار خانم فرزانه توکل خواه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مظاهر هادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر احسان قانعی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر محمدرضا جعفری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا با توجه به سن بیمار(72سال) برداشتن کلیه آلوده به توده امکان دارد؟

۷ سال پیش
بیماردرکلیه سمت چپ توده دارد ودکترمعالج میگوید کلیه تخریب شده آیاراهی برای بهبودی یا عمل جراحی با توجه به شرایط سنی بیمار وجود دارد ?
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

درمان توده فوق کلیوی چیست؟

۷ سال پیش
سلام من مامانم یه توده 8میل 8میل توی کلیه دارن البته نمیدونم داخل کلیس یا فوق کلیه که این توده باعث دفع پتاسیم شدید توی بدن شده یهک ماه پیش بخاطر این موضوع بستری شدن و الانم دارو میگیرن میخواستم بدونم بغیر از جراحی راه دیگه ای برای درمان هست؟؟ و اینکه به خاطر نوسان پتاسیم بیهوشی خطرناک نیست؟؟؟ مرسی
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

راه درمان عفونت ادراری چیست؟

۷ سال پیش
با سلام حدود 4 سال است که با عفونت مجاری ادار دست به گریبان هستم و مرتب تححت درمان دارویی و در مان نمیشوم چکار باید بکنم؟؟؟؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

درمان عفونت ادراری چیست؟

۷ سال پیش
با سلام.بنده مدت 6 سال است که مرتب عفونت ادراری میگیرم.هر سری هم که این عفونت را میگیرم دکتر داروی سیپرو فلوکساسین بهم میدن.میخورم خوب میشم اما چند وقت بعد دوباره میگیرم.اسپرم شوهرم رو هم آزمایش دادیم مشکلی نداشت.حتی پیش یه دکتر رفتم گفت قرص کوتوریماکسوزول بخورم تا دیگه مریض نشم.به مدت 10 ماه خوردم ولی هیچ تاثیری نداشت.لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم.واقعا خسته شدم از این مریضی.خیلی درد آوره.مرتب آب میخورم ولی تاثیری نداره.راهنماییم کنید چه کار کنم و اصلا این مریضی در اثر چی پیش میاد.ممنون.
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر راضیه نیری فرد پاسخ دادند.

در واریکوسل بعد از عمل شانس بچه دار شدن هست؟

۷ سال پیش
سلام.خسته نباشیدواریکوسل دو طرفه گرید 2در بیضه چپ وگرید 1در راست بعد از دو سال نازایی بعد از عمل شانس بچه دار شدن دارد؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

علت درد بیضه سمت چپ من چیست؟

۷ سال پیش
سلام من مدت 1 هفته هست که بیضه سمت چپم درد میکند. هیچگونه ضربه ای به بیضه ام نخورده است. گاهی اوقات خود ارضایی میکنم و مانع خارج شدن منی می شوم. آیا روش درمانی دارد و علت درد من چیست؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن شیری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر علی رضا جواد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

روش درمان عدم انزال چیست؟

۷ سال پیش
با سلام.مدتی است همسر من هنگام نزدیکی نمیتواند انزال داشته باشد.روش درمان نداشتن انزال چیست؟
جناب آقای دکتر شهاب الدین بهرامی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهناز عطایی پاسخ دادند.

راه درمان بی میلی جنسی در آقایان چیست؟

۷ سال پیش
با سلام همسر من مشکل بی میلی جنسی دارد ما 5سال هست ازدواج کرده ایم یک فرزند هشت ماهه داریم تقربیا یک سالی میشود ما رابطه جنسی نداریم پنج ماه پیش به اسرار من رابطه برقرار کردیم شوهرم به نعوظ رسید دخول انجام شد من به ارگاسم رسیدم ولی همسرم ارضا نشد تمایلی هم به ارضا شدن نداشت همسر من به خاطر کاری که تازه شروع کرده استرس زیاد دارد همچنین پنهانی سیگار وتریاک میکشد داخل وسایلهایش هم قرص متادون پیدا کردم به گفته خودش تیر ماه قبل همزمان با مصرف تریاک جگر خورده اس که باعث بی میلی اش شده است ؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

روش درمان خمیدگی آلت تناسلی مرد چیست ؟

۷ سال پیش
با سلام و عرض ادب خدمت اقای دکتر بنده پسر بیست و شیش ساله هستم به من گفتن که الت تناسلی انحراف به سمت پایین دارد و در اینده به مشکل میخورم . حالا می خواهم بدانم ایا باید عمل کنم ؟
جناب آقای دکتر مهدی قاسمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مظاهر هادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر آرش آذری پور پاسخ دادند.

آیا باعمل واریکوسل بارداری امکان دارد؟

۷ سال پیش
سلام خسته نباشید من بیست وپنج سالمه واریکوسل داشتم دوران خدمت سمت چپ عمل کردم بازهم دردوتیر میکشه کلیه چپ وبیضه چپم ودچارزود انزالی هم شدم امکان درمان وباردارشدن هست؟ ممنون ازتون
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا واریکوسل باعث ناباروری میشود؟

۷ سال پیش
سلام خسته نباشید من بیست وپنج سالمه واریکوسل داشتم دوران خدمت سمت چپ عمل کردم بازهم دردوتیر میکشه کلیه چپ وبیضه چپم ودچارزود انزالی هم شدم امکان درمان وباردارشدن هست؟ ممنون ازتون
جناب آقای دکتر احمد قوچانی خراسانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

روش درمان ناباروری مردان چیست؟

۷ سال پیش
سلام خسته نباشید من سی ویک سالمه و سوالی که از اقای دکتر داشتم درمورد اینکه بند ه عمل واریکوسل انجام دادم واز بنده بیوپسی بیضه انجام گرفت ولی متاسفانه اسپرم صفر میباشد ایا برای این بنده راه حلی وجود دارد برای بچه دار شدن. دکترم که گفته من بچه دار نمیتونم بشم
سرکار خانم فرزانه توکل خواه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا عفونت مثانه و کلیه را با آزمایش خون و ادرار تشخیص داده می شود؟

۷ سال پیش
چند روزیست درد خفیف مثانه داشتم و یک دفعه رنگ ادرار تغییر کرده اول به رنگ نوشابه سیاه بعد لخت خون از ادرار خارج شده و آخر هم ادرار خونی بوده است. به پزشک مراجعه کرده و سونوگرافی دادم کلیه و مثانه و اجزای آن سالم بوده بعد از چند روز یک دفعه مثانه و کلیه ام درد شدید گرفت که با آزمایش ادرار متوجه عفونت مجرای ادرار شدند؟ داروی مترونیدازول 250 و سفیکسیم 400 تجویز شده لذا با مصرف داروی مترونیدازول به مدت یک ساعت کلیه ام درد می گیرد. لذا این درد طبیعی است یا نه؟
جناب آقای دکتر احسان حسن زاده حداد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا کیست آبی چسبیده به کلیه را باید با جراحی درآورد؟

۷ سال پیش
با سلام کیست چسبیده به کلیه دارد که به مرور به حجم 1200 سی سی سیده است پر از مایع و ظاهرا بدخیم نمی باشد کلیه ها سالم هستند، ایا کیست را باید با جراحی دراورد؟ ایا مایع انرا باید بدون جراحی تخلیه کرد؟ در صورت اخیر دوباره مایع در کیست جمع نمیشود؟ در صورت امکان جواب لطفا با تشکر شرافت
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر افیونی پاسخ دادند.

چطور قوس آلت تناسلی درمان میشود ؟

۷ سال پیش
سلام و خسته نباشید آلت تناسلی من قوص داره و در روابط جنسیه منم مشکل ساز شده میخوام بدونم عمل داره و به چه صورت هست و چطورمیتونم اقدام کنم...؟ با تشکر
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر آرش آذری پور پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر محمود فرزین پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

برای کیست کلیه لیزر بهتر است یا عمل؟

۷ سال پیش
باسلام وخسته نباشید طی سونوگرافی ازکلیه راست کیست به ابعاد4سانتی متر مشاهده گردیده ودردشدیدهنگام خواب وجدیدادرد درکلیه سمت چپ ودستشویی زودبه زود مخصوصاشب تاصبح ،سوال اینجانب ازشما : آیابه نظرشما عمل بهترین راه حل است یا لیزر؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

علائم منی خونی نشانه چیست؟

۷ سال پیش
سلام آقای دکتر من پسری هستم 26سال سن دارم چند سالی هست که وقتی باخانومم نزدیکی میکنم داخل اسپرمم خون میبینم بطوریکه در هر مرحله حدود دوسه هفته طول میکشه تا خوب شه وهمینطور این مشکل برام هر چند ماه یکبار پیش میادخیلی نگرانم کرده (درضمن تاحالا چند بارسونوگرافی دادم اما چیزی مشخص نشده. ازراهنماییتون ممنون میشم.
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.

برای از بین بردن سنگ کلیه کودکان چه توصیه ایی میشود ؟

۷ سال پیش
با سلام دخترم شش سالشه توی آزمایشش خون در ادرار دیده شده گفتن که سونوگرافی کلیه بده،مشخص شد که دوتا سنگ کلیه دو میلی در کلیه چپ داره ، میخوام بدونم آیا این سنگ کلیه ازبین میرود ؟ چکار کنم که از بین برود ، آیا این امکان داره سنگها بزرگتر بشه؟بعد از سونوگرافی در جواب آزمایش خون در ادرار دیده میشه همیشه لطفا بفرمائید چکار کنم ؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.

درمان کیست کلیه چگونه است؟

۷ سال پیش
دختر 24ساله هستم، دراسفند ماه متوجه یه کیست 15 سانتی متری در تخمدان شدم و جراحی شدم کیست تخمدان را خراب کرده و تخمدان راستم روهم برداشتند. 1کیست 1سانتی روی کلیه راستم هست، در 2ماه رشدی نکرده ولی پهلوی سمت راستم درد دائم داره. درین 2ماهه به پزشک طب سنتی مراجعه کردم با عرقیاتی ک خوردم درد پهلوم خوب شد ولی کیست آب نشده. میترسم نوع این کیست مثل کیست تخمدانم باشه به خاطر همین استرس زیادی دارم، امکان درمان کیست هست یا باید فقط چک کنم ک بزرگ نشه؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

برای کشت ادرار چند روز قبلش نباید آنتی بیوتیک مصرف بشه؟

۷ سال پیش
برای آزمایش کشت ادرار چند ساعت قبلش نباید آنتی بیوتیک مصرف بشه؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

روش لیزربرای درمان بزرگی پروستات چگونه است ؟

۷ سال پیش
باسلام. آیادر مراکزدرمانی یا بیمارستانهای دولتی مشهد(خراسان رضوی) عمل جراحی بزرگی پروستات به روش لیزرانجام می شود؟ اگرجوابتان مثبت است لطفا اسم وآدرس آن مرکزیا بیمارستان رابه ایمیلم بفرستید. باتشکر
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا جوش های ریز روی الت تناسلی خطرناک هستند؟

۷ سال پیش
سلام.به مدت دو هفته هست ک روی آلت تناسلیم جوش های ریزی در اومده ک نگرانم کرده .ممنون میشم راهنماییم بکنین.
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا راهی برا خلاصی از سنگ کلیه وجود دارد ؟

۷ سال پیش
سلام مرد 32 ساله هستم. 10سال پیش بدلیل تصادف داروهای زیادی مصرف کردم. در کنار داروها برا تسکین، تریاک مصرف میکردم(روزانه حدودا 15 گرم) دو سال بعد متوجه درد کلیه شدم. بعد از سونو متوجه سنگ های بزرگ در دو طرف شدم (به اندازه بادام شایدم بزرگتر) که لیزر کردم بعد از دوسال مجددا لیزر کردم دو سال بعدش در حدی بزرگ بودن که متخصص گفتن سنگش معروف به شاخ گوزنیه و ترجیح دادن Pcnl بشم در حال حاضر همون علائم رو دارم واقعا دیگه خسته شدم راهی برا خلاصی از این سنگا وجود داره ؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

علت نعوظ بعد از عمل پیوند کلیه چیست ؟

۷ سال پیش
بعد از پیوند کلیه متوجه عدم نعوض شدم علاجش چیست؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا تنگی مجاری ادراری درمان قطعی دارد؟

۷ سال پیش
سلام.من چند ساله تکرر ادرار دارم.به صورت اینکه فشار ادرارم خیلی کم هستش و بعضی اوقات دوشاخه میاد.وقتی ادرارمو نگه میدارم باید در چندین مرحله برم توالت تا تخلیه بشه و قطره قطره میاد.یکسال قرص پرازوسین خوردم تاثیری نداشت.2ماه به تجویز دکتر محمدرضا نوروزی قرص دتروسیتول خوردم ولی تاثیری نداشت.بعدش به تجویز دکتر رادیولوژی مثانه انجام دادم که رادیولوژیست گفت تنگی مجاری دارم.الانم اکثرا میگن با سیستوسکوپی و گشاد کردن تنگی مجاری ادراری دوباره عود میکنه و بیماری بازگشت داره.لطفا کمکم کنید
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن شیری پاسخ دادند.

برای مشکل در آزمایش اسپرم و عدم رفع کامل پس از عمل چه کار کنم ؟

۷ سال پیش
سلام.جوانی 37ساله و مجردم.واریکوسل نوع 2 در چپ و یک در راست داشتم که زیر نظر دکتر موسی پور در اهواز عمل کردم(بدلیل مشکل در آزمایش اسپرم)حالا 7ماه بعد از که دوباره آزمایش دادم با وجود مقداری پیشرفت در آیتم ها باز دوباره آیتم ها poor هستند.حال چند سوال: 1.هنگام آزمایش دچار استرس بودم طوریکه احساس کردم منی کمتری به نسبت مواقعی که تو خونه خودارضائی می کنم ازم خارج شد!!!آیا در نتیجه آزمایش تاثیرگذار بوده؟ 2.از 3-4روز قبل آزمایش کپسول فلوکونازول برای درمان قارچ سر مصرف می کردم آیا خوردن این کپسول
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا ضعف هورمون و کوچکی آلت وبیضه و رگ های خونی سمت چپ درمان میشود ؟

۷ سال پیش
من23 سالمه،آلت تناسلی وبیضه ی چپم کوچک،در10 سالگی عمل سمت چپ فتق انجام دادم ودر22 سالگی واریکوسل چپ عمل کردم والان یک ساله که تحت نظر پزشک غدد تستوسترون تزریق میکنم که اثری نداره دیگه نا امید شدم لطفا راهنمائی کنید
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

برای رفع درد درناحیه بیضه ها وکشاله ران وزیر شکم (برداشتن وزنه)چه کنم؟

۷ سال پیش
سلام وخسته نباشید خدمت پزشکان دلسوز چند روزی است بر اثر بلند کردن وزنه سنگین دچار درد کمروکشاله ران وبیضه ها خصوصا سمت راست وزیر شکم شدم ممنون میشم راهنماییم کنین.
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر علی رضا جواد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

چرا در ناحیه لگن و کلیه پیوندی درد دارم ؟

۷ سال پیش
با سلام بنده 11 ساله که پیوند کلیه شدم خوشبختانه تا حالا مشکلی نداشتم یه چند روزی میشه که میخوام از جام بلند شم درد در قسمت کلیه پیوندی و لگن دارم لطفا راهنمایی کنید?
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

دفع پروتیین به چه علت اتفاق می افتد و درمان آن چگونه است؟

۷ سال پیش
دفع پروتیین به چه علت اتفاق می افتد و درمان آن چگونه است؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر احسان قانعی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

آیا آلت پرده دار قابل درمان است ؟

۷ سال پیش
باسلام خدمت پزشک محترم :ایا الت پرده دار که باعث کوچکی الت می شود قابل درمان است وچه نوع عمل جراحی انجام می شود و این عمل فقط در شهرهای بزرگ انجام می شود ویا در شهرهایی مثل سبزوار انجام می شود.باتشکر ------ ------ ------
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رسول هاشمی جوزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین دیالمه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نعمت اله قربانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
دیگر پزشکان مرتبط با درمان این سوال