لکه بینی پس از استفاده از کپسول ژینو فیلوس: آیا باید درمان قطع شود؟

به دلیل عفونت واژن به تجویز پزشک از کپسول واژینال ژینو فیلوس استفاده کردم پس از مصرف سومین کپسول دچار لکه بینی شدم آیا مصرف کپسول را ادامه دهم ؟ در غیر این صورت راه درمان چیست؟البته دکتر روز اول به ماما یی که پیشش کار می کرد گفت واژن رابا یک ماده بنفش رنگ شستشو دادند
9 تیر 1397 آخرین بروزرسانی: 15 آبان 1397

پاسخ پزشکان

خلاصه پاسخ پزشک بازبینی‌شده توسط پزشک تأییدشده
سلام امکان دارد لکه بینی به شستشوی شما ربط داشته باشد ولی براساس عفونت شما نیاز به درمان های مختلف است درمان را ادامه دهید ودرصورت عدم پاسخ داروی دیگری استفاده کنید
— دکتر فاطمه فخارمقدم، جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی مشاهده پاسخ کامل
0
سلام
امکان دارد لکه بینی به شستشوی شما ربط داشته باشد ولی براساس عفونت شما نیاز به درمان های مختلف است درمان را ادامه دهید ودرصورت عدم پاسخ داروی دیگری استفاده کنید

پاسخ هوش مصنوعی دکترهَست

باید به پزشک مراجعه کرده و وضعیت خود را به او توضیح داده تا راهنمایی درمانی مناسب از طریق ارائه شود.
لکه بینی پس از استفاده از کپسول ممکن است ناشی از واکنش ناخواسته بدن به مواد موجود در کپسول یا از تغییرات در ایجاد ترکیبات میکروبی و باکتریایی در واژن شما باشد.
پزشک شما می‌تواند بر اساس علائم و عوارض شما تشخیص دقیق تری ارائه کند و راهکار درمانی مناسبی را پیشنهاد دهد.
ادامه یا قطع درمان باید بر اساس نظر پزشک و با توجه به وضعیت شما مشخص شود.

این پاسخ توسط هوش مصنوعی تولید شده و جایگزین نظر پزشک نیست.

پاسخ‌های این صفحه صرفاً جنبه آموزشی دارد و جایگزین معاینه و تشخیص پزشک نیست. برای هرگونه اقدام درمانی حتماً با پزشک متخصص مشورت کنید. در مواقع اورژانسی با مراکز درمانی تماس بگیرید. هویت و پروانه طبابت پزشکان پاسخ‌دهنده از سازمان نظام پزشکی استعلام شده است — فرآیند تأیید هویت پزشکان.

برای همین موضوع، تست استاندارد هست

رایگان · غربالگری، نه تشخیص