علت ضعف در پای چپ چیست؟ سلام. علت های مختلف برای مشکل شما مطرح می باشد و جهت تشخیص بیماری نیاز به معاینه و بررسی کامل دارید.. سلام مشکلات کمر نمیتواند باعث علایم در دست شود بررسی با نوار عصب لازم است. سلام انتشار درد از پای چپ نمیتونه به بازوی چپ بزنه و ممکنه دردهای عصبی نوروتیک باشه ولی به خاطر درد کف پا لازمه نوار عصب عصله بعد ازرمعاینه و شرح حال دقیق انجام بشود و درد زانو هم علل خاص خودش رو دارد. سلام همینطور که همکاران عزیز یادآوری کردند لازم است شما توسط پزشک متخصص معاینه شوید. اما برای آشنایی با درد سیاتیک توجه تان را به توضیحات ذیل جلب می کنم: درد سیاتیک یکی از شدید ترین دردهای عضلانی است که ممکن است آدمی تجربه کند این درد از ڪمر شروع شده و مانند برق گرفتگی به یڪی از پاها، تا زیر زانو، از پشت یا کنار پا، تیر میڪشد. ممکن است با خواب رفتن، گزگز و سر شدن انگشتان یا ساق پا همراه باشد. گاهی با ناتوانی و ضعف در راه رفتن روی پاشنه، پنجه یا سستی شست پا همراهی دارد. با سرفه و عطسه درد تیر کشنده تشدید می شود. با خم شدن به جلو شدت یافته و با استراحت اندڪی بهبودی دارد. به درگیری آن درد سیاتیک یا سیاتیکا گفته می شود. معمولا درد سیاتیک در نتیجه آسیب جدی دیسک بین مهره ای ایجاد می گردد. با آرزوی سلامتی. با سلام در بررسی ضعف یک پا، چند تشخیص را باید در نظر گرفت: مورد اول که شایعترین علت ضعف است درگیری سیاتیک و یا فتق دیسک کمر است که با فشار بر اعصابی که به سمت پا می روند باعـث درد و گاهی ضعف در آن ناحیه می شود. یکی از موارد شایع دیگر آسیب عصب در کناره خارجی زانو یا در پشت زانو است. معاینه دقیق و در صورت لزوم انجام تست نوار عصب عضله توسط متخصص طب فیزیکی توانبخشی این دو آسیب را از هم افتراق می دهند درد زانو و کف پا علتهای متنوعی داردکه با معاینه و براساس شواهد و تشخیص های احتمالی بررسی تکمیلی انجام می شود. اما در هیچ کدام درد پاها یا کمر به دستها و بازو انتشار پیدا نمی کند. مشکلات گردن یا مفصل شانه را باید در نظر گرفت..
با سلام من حدود۲۳سالمه و ۱۹ماهه که پای چپم درد میکنه و گه گاهی این درد به بازوی چپم هم میرسه و درد در سه ناحیه زانو و کف پای چپ بیشتر از جاهای دیگر میباشد.میخواستم ببینم علت این درد میتونه دیسک کمر باشه یا درد سیاتیک و یا هرچیز دیگه .باتشکر
5ln
-1

علت ضعف در پای چپ چیست؟سلام. علت های مختلف برای مشکل شما مطرح می باشد و جهت تشخیص بیماری نیاز به معاینه و بررسی کامل دارید.

1

علت ضعف در پای چپ چیست؟سلام مشکلات کمر نمیتواند باعث علایم در دست شود بررسی با نوار عصب لازم است

1

علت ضعف در پای چپ چیست؟سلام انتشار درد از پای چپ نمیتونه به بازوی چپ بزنه و ممکنه دردهای عصبی نوروتیک باشه ولی به خاطر درد کف پا لازمه نوار عصب عصله بعد ازرمعاینه و شرح حال دقیق انجام بشود و درد زانو هم علل خاص خودش رو دارد

0

علت ضعف در پای چپ چیست؟سلام همینطور که همکاران عزیز یادآوری کردند لازم است شما توسط پزشک متخصص معاینه شوید. اما برای آشنایی با درد سیاتیک توجه تان را به توضیحات ذیل جلب می کنم: درد سیاتیک یکی از شدید ترین دردهای عضلانی است که ممکن است آدمی تجربه کند این درد از ڪمر شروع شده و مانند برق گرفتگی به یڪی از پاها، تا زیر زانو، از پشت یا کنار پا، تیر میڪشد. ممکن است با خواب رفتن، گزگز و سر شدن انگشتان یا ساق پا همراه باشد. گاهی با ناتوانی و ضعف در راه رفتن روی پاشنه، پنجه یا سستی شست پا همراهی دارد. با سرفه و عطسه درد تیر کشنده تشدید می شود. با خم شدن به جلو شدت یافته و با استراحت اندڪی بهبودی دارد. به درگیری آن درد سیاتیک یا سیاتیکا گفته می شود. معمولا درد سیاتیک در نتیجه آسیب جدی دیسک بین مهره ای ایجاد می گردد. با آرزوی سلامتی

0

علت ضعف در پای چپ چیست؟با سلام در بررسی ضعف یک پا، چند تشخیص را باید در نظر گرفت: مورد اول که شایعترین علت ضعف است درگیری سیاتیک و یا فتق دیسک کمر است که با فشار بر اعصابی که به سمت پا می روند باعـث درد و گاهی ضعف در آن ناحیه می شود. یکی از موارد شایع دیگر آسیب عصب در کناره خارجی زانو یا در پشت زانو است. معاینه دقیق و در صورت لزوم انجام تست نوار عصب عضله توسط متخصص طب فیزیکی توانبخشی این دو آسیب را از هم افتراق می دهند درد زانو و کف پا علتهای متنوعی داردکه با معاینه و براساس شواهد و تشخیص های احتمالی بررسی تکمیلی انجام می شود. اما در هیچ کدام درد پاها یا کمر به دستها و بازو انتشار پیدا نمی کند. مشکلات گردن یا مفصل شانه را باید در نظر گرفت.

سایر سوالات

علت ضعف دست و پای چپ چیست؟

۵ سال پیش
با سلام هر چند روز یکبار ضعف در دست و پای چپ شدید دارم ؟
جناب آقای دکتر رسول هاشمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.

آیا ضعف پای بی قرار شبانه درمان کلی دارد؟

۶ سال پیش
باسلام وخسته نباشید خانمی 41ساله هستم از کودکی ضعف پای بی قرار شبانه داشتم بعد از سه زایمان بی نهایت شدید و حتی تو روز هم سراغم میاد فقط قرص پکسولا رو من تاثیر گذاشته البته برای شب که هر شب باید بخورم الان دو سال میشه مصرف میکنم ولی تو روز در حد مرگ ضعف پا اذیتم میکنه ایا ضرری نداره من هرشب استفاده میکنم ؟برای روز چیکار کنم ؟(تو روز پکسولا اذیتم میکنه ) ایا کلادرمان داره؟ واقعا ممنون میشم راهنمائیم کنید ...
جناب آقای دکتر ایمان ادیبی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر راضیه نیری فرد پاسخ دادند.

لکه های سفید در مغز و ضعف عضله نشانه چیست؟

۴ سال پیش
با سلام من چندین ساله تقریبا 6 ساله ساق پای راستم هرازگاهی ضعف شدید میره وحدود دوسال پیش به علت سردردهای زیاد ام ار ای مغز و گردن انداختم که درون مغز چنتا لکه های کوچک سفید بود که دکتر به بیماریهای لوپوس و واسکولیت و خودایمنی شک کردن که طی ازمایشات مختلف تمام این بیماریها رد شدن ک من البته دوبار دیگه ام ار ای انجام دادم ولی هنوز اون لکه ها بودن که دکتر گفت به خاطر میگرن هست و جای نگرانی نداره. حتی نوار عصب عضله ونوار گوش و نوار چشم هم سالم بودن میخاستم علت ضعف شدید ساق پای راستم رو بپرسم ?
جناب آقای دکتر کلینیک تخصصی ذهن برتر ایرانیان پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر راضیه نیری فرد پاسخ دادند.

درمان ضعف ساق پا و گزگز و نبض ساق پا چیست ؟

۴ سال پیش
با سلام پارسال ساق پای چپ و دست چپم گزگز میکرد ..ضعف میکرد . رفتم دکتر قرص کلسیم+د با ویتامین ب داد با هم مصرف کردم خوب شدم ..الان 1 ماهه باز این اتفاق افتاده .. همون قرص ها رو دارم استفاده میکنم ...اما زیاد نتیجه نگرفتم ...هر دو ساق پاهام گزگز ضعف و نبض داره ..چه کنم؟ لازم به ذکر است ویتامین ای و دی و روغن گل مغربی هم میخورم.
جناب آقای دکتر منصور آگاهی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر محبوبه آقائی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر کلینیک تخصصی ذهن برتر ایرانیان پاسخ دادند.

علت ضعف پا چیست؟

۲ سال پیش
سلام من ی مدته در پای چپم بیشتر پشت ساق پام ی حالت ضعف دارم درد نیست بی حسیم نیست حالتی مثل ته دل آدم ضعف بره شده و گاهگاهی خواب میره وسط کمرم بعضی وقتا درد میگیره مشکل از چیه؟ آیا بیماری خاصیه؟ تورو خدا ممکن ام اس باشه؟؟؟
جناب آقای دکتر اسماعیل نوری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر سارا عظیمیان پاسخ دادند.

علت ضعف پا و احساس سنگینی و مورمور شدن پا چیست؟

۱ سال پیش
سلام.من 24سالمه وزنم 90 قدم 170.اصافه وزن شدید دارم.اما چندروزی هست پاهام ضعف میکنم مخصوصا پای چپم.احساس مورمورشدن مخصوصا مواقعی که پاهام و جمع میکنم مورمور میکنه.و اینکه احساس سنگینی پا دارم.هیچ علایمی دیگه ندارم.اما پای چپم شدید درد میکنه گاهی پای راستم اما بیشتر پای چپم دردمیکنه.تو نت خوندم علایم ام اس میتونه باشه بشدت استرس گرفتم.ممنون میشم راهنمایی کنید.و در مواقع اعصبانیت و ناراحتی این درد بیشتر سراغم میاد.و این درد از لگن شروع میشه تا نوک انگشت پا.ممنون از پزشکان دلسوز سایت
جناب آقای دکتر آیدین تعلیمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سید مصطفی حسینی پاسخ دادند.

درمان ضعف خون رسانی به انگشت پا چیست ؟

۱ سال پیش
سلام. دیابت دارم. چند هفته پیش یکی از انگشتان پای راستم بر اثر تماس با حرارت بخاری، تاول زد. تاول را در کلینیک زخم، برداشتند و پانسمان نقره گذاشتند. بعد از چند جلسه قسمتی که زخم شده بود، سیاه شد و به همون شکل باقی مانده و هیچ تغییری نمی کنه. دکتر میگه خونرسانی به انگشت ضعیفه و به همین دلیل زخم، ترمیم نمیشه. می خواستم بدونم متخصص عروق می تونه با لیزر، ضعف خون رسانی به انگشت پا رو برطرف کن؟
جناب آقای دکتر سید راشد مهدوی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر کبری دوستعلی پاسخ دادند.

علت سردی پاها و ضعف و بی اشتهایی چیست؟

۲ سال پیش
با سلام پدرم 62 ساله 3 ماهه در پاهایش احساس سرما میکنه در یک پا سردی رو بیشتر احساس میکنه علائم بی حالی و ضعف شدید در پاها و بی اشتهایی و دل گرفتگی و طپش قلب دارند سابقه فشار خون بالا دارند و دارو لوزارتان مصرف میکنند یک سال پیش بدون علائم کرونا مثبت شدند آزمایشات کامل و اکوکاردیو گرافی و آزمایش تب مالت و روماتیسم انجام شده مشکلی نداشتند لطفا راهنمایی کنید به کدوم دکتر مراجعه شود و تشخیص شما چیست؟
جناب آقای دکتر اسفندیار اسدی پور پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر بهزاد محمودی نژاد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر فرشته حری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر نوید ابوالاحرار پاسخ دادند.

علت ایجاد ضعف در پا چیست؟

۲ سال پیش
سلام من ی مدته در پای چپم بیشتر پشت ساق پام ی حالت ضعف دارم درد نیست بی حسیم نیست حالتی مثل ته دل آدم ضعف بره شده و گاهگاهی خواب میره وسط کمرم بعضی وقتا درد میگیره مشکل از چیه؟ آیا بیماری خاصیه؟
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر اسماعیل نوری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر آیدین تعلیمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر هادی عباسی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر هادی کابلی پاسخ دادند.

آیا در بیماران قلبی احتمال تپش قلب وجود دارد؟

۵ سال پیش
مادر من تپش قلب شدید داره شب موقع خواب نیمه شب به سختی نفس میکشه دلیلش چیه؟لطفا بهم بگید چیکار کنم؟
جناب آقای دکتر کلینیک قلب و عروق مولودی پاسخ دادند.

علت سوت کشیدن و کیپ شدن گوش ها چیست ؟

۵ سال پیش
سلام روزتون بخیر علت سوت کشیدن و گاهی کیپ شدن گوش به صورتی که میزان شنوایی را پایین بیاورد چیست ؟
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.

آیا درد در دیسک کمر به اعضای دیگر بدن هم سرایت می کند ؟

۵ سال پیش
با سلام.بنده اعظم محمدی 40 سال دارم از قزوین.کارم کار با کامپیوتر است.روزانه نرمش هم دارم.دو سال است که کمر درد دارم.احساس میکنم چیزی در کمرم فرو میرود.بعضی وقتها هم در در ناحیه اطراف کمر و باسن درد دارم.پاهایم گاهی سرد میشد. گاهی درد در ناحیه لگن ،بخصوص سمت چپ بیشتر شده.راه رفتن.یکجا ایستادن.نشستن کمی طولانی بسیار برایم دردناک است.احساس میکنم که بدنم در حال ایستاده صاف نیست و متمایل به چپ شده.احساس خشکی در کمر دارم.چند وقتی میشه که گردن درد و مچ درد هم به دردهایم اضافه شده است.این دردها بعث ناتوانیم شده است.به دکترهای زیادی مراجعه کرده ام.آزمایش.عکس.ام آر ای.هر کس تشخیصی داده.بسیار کلافه هستم.یک گفته دیسک ناچیزی است با نرمش و آب درمانی برطرف میشه....یکی گفته تزریق ازن.....یک گفته لقی مهره کمر....یکی گفته مشکل لگن مادرزادی که باید تزریق بشه..یکی گفته آرتروز دارم ......در ضمن آب درمانی.فیزیو تراپی.مگنو..لیزر...نرمش.استراحت.....کارهایی است که من در این دو سال انجام داده ام. من به درمان کدام باید گوش کنم.خواهش میکنم راهنماییم نمایید تا از این جهنم پر از محدودیت و درد نجات یابم.در ضمن من فایل mirخود رو هم دارم.اگر لازم باشد برایتان میفرستم.با تشکر
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر علی حقیقت پاسخ دادند.

آقای دکترمدیر پایین آمدن عددبتای حاملگی می تواندبه علت ضعف اسپرم باشد؟

۵ سال پیش
سلام مادرحال درمان نازایی هستیم/خودم واریکوسل گرید2داشتم به توصیه دکترمدیرحتا باوجودنرمال بودن اسپرموگرام عمل معمولی انجام دادم/تواینمدت یکبارچندماه قبل ویک باربعدازعمل تست حاملگی خانمم مثبت شدولی2.3هفته بع دوباره عددش آمدپایین وپریودشد/آیااسپرم درسقط زودهنگام نقش داره؟
جناب آقای دکتر امیر مدیر پاسخ دادند.

اسهال شدید چند روز طول بکشد اشکالی ندارد؟

۴ سال پیش
سلام دخترمن ازشنبه دچاراسهال واستفراغ شده دوباردکتربردم بعدازچهارروز اسهالش هنوزخوب نشده تعدادش زیاد وآبکیه, اسهالش تاچندروز طول بکشه اشکال نداره؟
سرکار خانم دکتر ندا سادات حکیمیان پاسخ دادند.

آیا دیسکی که پاره شده است با طب فیزیکی و توانبخشی قابل درمان است ؟

۷ سال پیش
دیسک کمرم پاره شده است (L5) و به پای چم زده است و با مراجعه به دو دکتر جراح مغز و اعصاب و نشان دادن ام ار ای نظر به عمل جراحی دادند بنده الان با کمی مراعات دردم کم شده است می خواستم ببینم با طب فیزیکی و توانبخشی مشکل بنده حل می شود ؟
جناب آقای دکتر مرکز لیزردرمانی عطار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر پروفسور بیژن فروغ پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهناز عطایی پاسخ دادند.

احتمال بهبودی برای کسی که مشکل حرکتی دارد ممکن است؟

۷ سال پیش
سلام من یک دختر 15 ساله هستم که سی پی مغزی هستم و مشکل حرکتی دارم تاندون پای چپم ککوتاه شده و کمی هم در رفتگی لگن دارم اما با فیزیوتراپی بهتر شدم اما در سن 9 سالگی فیزیوتراپی را قطع کردم و از ان به بعد هر رفتم گفتن باید عمل در صورتی که من هر کسی را دیدم که عمل کرده پایش قیچی حالت شده است حال بگویید چند درصد احتمال بهبودی برای من وجود دارد. (البته به شرط فیزیوتراپی نه عمل) ممنون نگین میرطالبیان
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

ایا دیسک پاره شده گردن بدون جراحی درمان می شود؟

۷ سال پیش
سلام خسته نباشید اقای دکتر به من گفتن با توجه به نتایج ام ارای سه دیسک شدید داری که یکی از دیسک ها پاره شده و باید جراحی بشی ایا راهی غیر از جراحی هست با تشکر توضیح اینکه دیسک گردنی می باشد؟
جناب آقای دکتر مرکز لیزردرمانی عطار پاسخ دادند.
جناب آقای کلینیک فیزیوتراپی رویش پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر هدیه سادات سالک فرد پاسخ دادند.

علت داغی و قرمزی در پا چیست؟

۷ سال پیش
با سلام بنده حدود یکسال هست که دوپایم داغ میکند و قرمز میشود. زمانی داغ میشود که پیاده روی میکنم یا اینکه در محیطی نسبتا گرم قرار میگیرم. همچنین در شب. به محض اینکه بدنم کمی گرم می شود پاهایم کم کم شروع به داغ شدن میکنم. طوریکه در زمستان باید اتاق را سرد میکردم تا حدی که سردم شود وگرنه با پای داغ از خواب بلند شده و باید در حیاط منزل بیست دقیقه در سرما تحمل میکردم تا سرد شود. داغی در هر دو پاست و برخی موارد شدیدتر است. به دکتر قلب و عروق و زنان و غدد مراجعه کردم اما تشخیص خاصی داده نشد.
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

برای عصب دست و پای دخترم به کجا مراجعه کنم ؟

۶ سال پیش
با سلام من دخترم 9 سالشه وقتی بدنیا اومده دستش کشیده شده و تو سن 6 سالگی متوجه شدم همه دکترها بردمش ولی نتیجه نگرفتم ، کتف سمت راستش داخل رفته و،دستش لاغره و پای چپش هم لاغره نسبت به دست،و پای دیگرش آیا علاج داره لطفا معرفی کنید پیش کدوم دکتر ببرمش آدرس بدید،و راهنمایی کنید ، تشکر
جناب آقای دکتر نوید رحیمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

برای درمان دیسک گردن از طب سورنی میتوان استفاده کرد؟

۶ سال پیش
با سلام بیماری من دیسک گردن در مهره های 5 و 6 و 6 و 7 هست.پزشک مربوطه تشخیص به عمل دادند ولی من شرایط عمل ندارم. میخواسم بدونم همزمان با گردنبند طبی میشه از طب سوزنی هم استفاده کرد؟
جناب آقای دکتر احسان مرادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

پدرم بعلت کهولت سن دچار درد شدید در زانو میباشد به که باید مراجعه کنم؟

۶ سال پیش
بعلت درد شدید در زانوان از حرکت مانده و نمیداند به چه نوع پزشکی مراجعه کند ؟
جناب آقای دکتر مرکز لیزردرمانی عطار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

چه ورزشی برای بیماری لنف ادم مناسب است؟

۶ سال پیش
باسلام و احترام باستحضارتان می رساند فرزند اینجانب مبتلا به بیماری لنف ادم می باشد و پای سمت چپ ایشان متورم می شود چه نوع ورزشی را برای ایشان توصیه می نمایید.
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

برای ضعف جسمانی در امور روزمره چه باید کرد؟

۶ سال پیش
با سلام خدمت پزشک گرامی مادر من حدودا دو ماه است که سکته مغزی کرده و الان دست چپش به کمک فیزیوتراپی و طب سوزنی بالا میاد و لی هنوز نمیتونه چیزی رو با دستش بلند کنه، وقتی هم که میگیم ورزش کن زود خسته میشه میگه دستم خیلی سنگینه و بیشتر دوست داره بخوابه، خواستم بپرسم چیزی یا دارویی برای قوت و قدرت جسمانی هست که این ضعف جسمانی رو درمان کنه؟ که بتونه حداقل ورزش هایی که فیزیوتراپ بهش میگه انجام بده؟
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

روماتیسم سیستمیک ورینود مشکل جدی برای قلب ایجاد میکند؟

۶ سال پیش
سلام خانمی 44ساله هستم روماتیسم سیستمیک ورینوددست دارم 3سال است که تحت نظر دکتر روماتولوژی نیستم ومدتی است کبودی نوک انگشتانم بیشترشده ودیرتر به حالت اول برمیگرده الان یک هفته ای است که قفسه سینه چپم درد دارم وگاهی احساس تنگی نفس میکنم لطفا بفرمایید چه کارکنم؟
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

آیا طب سوزنی در جهت رفع لکنت زبان موثر است؟

۶ سال پیش
آیا درمان لکنت زبان بوسیله طب سوزنی برای دختر بچه 10ساله موثره؟
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر محمدرضا رستمی پاسخ دادند.

چقدر طول میکشد تا دستی که بر اثر سکته مغزی لمس شده دوباره احیا شود؟

۶ سال پیش
با سلام خدمت پزشک گرامی مادر من حدودا سه ماه پیش سکته مغزی کرد و الان دست سمت چپش با کمک فیزیوتراپی و طب سوزنی و کار درمانی تا حدودی بهتر شده، میتونه مشت کنه، بالا و پایین کنه ولی هنوز اون قدرت رو نداره که کار های خودش رو انجام بده میخواستم بپرسم چه قدر دیگه زمان میبره؟ یه استرس و دلهره ای هم داره چون از بعضی ها شنیده که فقط تا 6ماه امکان خوب شدنش هست، و اینکه دیگه مثل روز های قبل دستت دیگه کار نمیکنه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم طیبه پارسامنش پاسخ دادند.

علت گزگز دست به فعالیت با کامپیوتر چیست؟

۶ سال پیش
انگشت شستم به هنگام کار کردن با ماوس کامپیوتر دچار گزگز می شود. لطفا راهنمایی بفرمایید.
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

درمان درد کتف و شانه فریز شده چگونه است؟

۶ سال پیش
با سلام ،چند ماهی است (6ماه) است که کتفم درد میکنه و دستم کامل بالا نمیاد دکتر رفتم گفته دستت خشک شده فیزیوترابی پانزده جلسه رفتم جواب نداد شبا موقع خواب خیلی درد میکنه جوری که شب تا صبح بیدارم .لطفا بگین باید چکار کنم که خوب بشه دستم در ضمن دست چپم هست که اینجو،ی شده کامل بالا نمیاد و خیلی درد میکنه بخصوص شبها .ممنون .
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر پریسا یوسف فام پاسخ دادند.

آیا ازون تراپی برای کمردرد وخشکی کانال نخاعی تاثیر گذار است ؟

۶ سال پیش
با سلام واحترام خواهشمند است راهنمائی فرمائید من دیسک کمردر دو مهره وخشکی کانال نخاعی دارم آیا تزریق آمپول ازون تراپی که همان گاز ازون هستش خوبه؟ من تبریز پیش دکتر فیزیک وتوانبخشی رفتم که این روش را به من پیشنهاد کردند از آنجائی که روش جدیدی هستش لطفا راهنمائی فرمائید . با تشکر وسپاس فراوان علیپور
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

سمت چپم مخصوصا کتفم و زیر بغلم درد شدیدی داره چکار کنم درد کم شود؟

۶ سال پیش
باسلام.ببخشید دکتر بنده حدودا 14 ساله فقط پشتم ستون فقراتم درد میکنه و 8سال پیش دکتر رفتم گفتن دیسک داری بالا بعد با فیزیو تراپی بهتر بودم که پارسال سمت چپم درد کرد و رفتم دکتر گف پوکی استخوان داری دارو داد بهتر بودم فروردین امسال عمل قلب انجام دادم. الان دوباره 1ماهی هس که باز سمت چپم مخصوصا کتفم وزیر بغلم درد شدیدی داره ودکتر قلبم گف از قلبت نیس وداروهای پدکی استخوانم را گفتن که نخورید الان چکار کنم درد دارم?
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

علت درد سمت چپ بدنم چیست؟

۶ سال پیش
باسلام سمت چپم از خرداد درد داشت نکات مختلف سمت چپ علاوه بر درد بالای سینم احساس سنگینی و تنگی در عضله داشتم به دکتر قلب ودکتر ارتپد مراجعه کردم. هر دو بیماری اسکلتی عضلانی تشخیص دادن وقرص کلر دیاز بوکساید.گاپانتین.ملوکسیکام وامپول کترولاک تجویز شد حدودا 1ماه طول کشید شایدم کمتر خوب شدم اصلا 6ماه خبری از درد نبود الان حدودا 1هفتس که باز دردا. در سمت چپ شروع شده وتنگی عضله دارم میخواستم ببینم ایا تشخیص درس بوده یا مشکل دیگه ای دارم؟؟
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

پاسخ آقای دکتر یثربی بابت سمتی از بدن که درد دارد راهنمایی میفرمایید؟

۶ سال پیش
دست سمت چپ کتف.زیر سینه سمت چپ .پشتم
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.

درد پایین کمر ناحیه باسن و لگن نشانه چیست ؟و آیا درمان دارد؟

۶ سال پیش
سلام پایین کمر ناحیه باسنم به شدت اذیتم میکنه 1 ماه بود که به سختی مینشستم حالا اصلا نمیتونم بشینم باید به پهلو دراز بکشم خواستم بپرسم این درد استخوان باسن و لگن نشانه ی چیه چرا آنقدر طولانی شد ? باتشکر
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر فاروق نایبی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر پریسا یوسف فام پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر عاطفه الهویی نظری پاسخ دادند.

دردرمان آرتروز زانو اوزون درمانی موثر است؟

۶ سال پیش
درآرتروز زانو اوزون اثر دارد
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مونا شبقره پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر رقیه قاسمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر پروفسور بیژن فروغ پاسخ دادند.

دردهای عضلانی و احساس ضعف عمومی بدن نشانه چیست؟

۶ سال پیش
آیا دردهای عضلانی و احساس ضف عمونی بدن نشانه بیماری خاصی هست؟
جناب آقای دکتر سینا یثربی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

علت ضعف در پای چپ چیست؟

۶ سال پیش
با سلام من حدود23سالمه و 19ماهه که پای چپم درد میکنه و گه گاهی این درد به بازوی چپم هم میرسه و درد در سه ناحیه زانو و کف پای چپ بیشتر از جاهای دیگر میباشد.میخواستم ببینم علت این درد میتونه دیسک کمر باشه یا درد سیاتیک و یا هرچیز دیگه .باتشکر
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر فاروق نایبی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین یاری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مونا بهرامی اصل پاسخ دادند.

علت درد کف پا چیست ؟

۶ سال پیش
سلام من مدت طولانی هستش بعض وقتا کف پاهام درد مبگیره که خیلی شدیده و همش باید بگیرمش زیر اب سر ایااین چیز مهمیه؟
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

درمان شکستگی دنبالچه که کهنه شده باشه وگوشت گرفته باشه چیست ؟

۶ سال پیش
حدودا5 سال پیش دنبالچه ام شکست و جابجا شد والان خیلی درد داره رفتم جابندازه گفتن گوشت گرفته نمیشه.چیکار کنم پیش چه متخصصی برم .بندرعباس یا شیراز یا بوشهر
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر محمدرضا رستمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مونا بهرامی اصل پاسخ دادند.

برای درمان شکستگی دنبالچه جابجا شده که دردش کهنه شده کجا مراجعه کنم ؟

۶ سال پیش
5سال پیش دنبالچه ام شکست و جابجا شد و الان خیلی درد داره.رفتیم جابندازه گفتن گوشت گرفته نمیشه.خواهشن بفرمایید پیش چه متخصصی باید رفت.جراح ارتوپد یا طب فیزیکی?
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مریم رفیعی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر محمدرضا رستمی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

برای خواب رفتگی و گز گز انگشتان به چه پزشکی و چه تخصصی مراجعه کنم ؟

۶ سال پیش
مدتی است که انگشتان دستم دچار خواب رفتگی و گز گز است و اخیرا بی حس شده . گردنم هم به شدت درد میکند و دچار گرفتگی است ایا این دو درد به هم مربوطه و به چه متخصصی مراجعه کنم ؟
جناب آقای دکتر شهاب الدین بهرامی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

علت خواب رفتگی و بیحسی انگشتان دست همزمان با گرفتن و درد گردن چیست ؟

۶ سال پیش
مدتی است انگشتان دستم خواب میرود و اخیرا انگشتان دستم بی حس شده . همزمان گردن درد شدید که منجر به گرفتن گردن می شود ؟ علت این مشکلات چیست ؟
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر رقیه قاسمی پاسخ دادند.

درد و گرفتگی گردن دارم به چه متخصصی مراجعه کنم ؟

۶ سال پیش
با سلام مدتیه درد و گرفتگی گردن دارم .دستانم هم خواب می رود و بی حس شده.به چه متخصصی رجوع کنم.شغلم قالیبافی است.
جناب آقای دکتر شهاب الدین بهرامی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر اسفندیار نوروزی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مونا شبقره پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

آیا پیوند عصب ران انجام می دهید ؟

۶ سال پیش
آیاپیوند عصب ران انجام میدهید؟
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

زانو درد ناگهانی چه دلیلی دارد و به کدام دکتر باید مراجعه کنم ؟

۶ سال پیش
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر ویدا یگانه پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

زمان تاثیر تزیرق گاز ازن در دیسک کی هست؟

۶ سال پیش
با سلام من 5ماه دیسک کمر دارم هر روش انجام دادم فایده نکرده الان 10 روز تزریق گاز ازن انجام دادم برایدیسک ال 5و اس1 میخواهستم ببینم کی تاثیر خودش انجام میده اگه میتونه درست کنه یا نه بعد کی میتونی ما ای ار بگیرم و ببینم تاثیر کذاشته یانه ...و با یک بار ب نظر شما خوب میشهههه..بعد من 1مماه از کمر بند طبی استفاده می کنم الان ب نظر شما استفاده کنم یا ن....دست چپ من هم خواب میره اون از ستون فقرات ایا 1ماه این طور شده
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر فاروق نایبی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسین یاری پاسخ دادند.

آیا آتروفی نروژنیک قابل درمان می باشد ؟

۶ سال پیش
با سلام بنده دچار اتروفی عضلات قدام ران به دلیل اسبب عصب فمورال میباشم ایا این گونه اتروفی درمان میشود راهنمایی بفرمایید ودر صورت ادامه لاغر شدن عضله نهایتا چه مشکلی پیش میاد البته الان با گذشت یک وسال ونیم مقداری عصب ترمیم شده ایا با برگشت نسبی عصب اتروفی درمان میشود با تشکر
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

علت درد در ناحیه گردن چیست؟

۶ سال پیش
سلام.من یکی دو هفته هست که چون زیادسرم سرازیربودروی گوشی گردنم وسه مهره پایین گردنم دردگرفته و فشار زیادی روی اونهاست نمیتونم بشینم دردوفشارمیادروی اونهابایدچکارکنم خیلی اذیتم ممنونم
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مونا شبقره پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

ظاهرا توده لمس نمی شود ولی درد دارم موقع نشستن علت درد من چیست ؟

۶ سال پیش
باسلام دکتر افشار من پارسال سینوس پیلونیدال عمل کردم. این مدت روی بالشتایی ک وسطش خالیه مینشستم.کنکور دارم و این یسالو کامل نشسته بودم.بین ران و باسنم خیلی درد میگرفت روی بالشت طوریکه قرمز میشد.حالا یه ماه پیش یه توده اندازه نخود بین مقعد و جلو البته به سمت ران بیشتر ایجاد شد که زیر پوست بود.ترشح نداشت .سر نداشت.بعد دوهفته رفع شد.ولی من ترسیدمابسه بوده باشه که جراح عمومی رفتم توده ای ندید.اما هنوز درد داره خصوصا وقتی بش فشار میاد.ظاهرا دیگ توده لمس نمیشه ولی دردو دارم موقع نشستنم اونجا سفته
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.

درد سمت ران هست و می نشینم کمی سفت است مشکل از چیست ؟

۶ سال پیش
با سلام دکتر افشار من جراحم مراجعه کردم گفت چیزی نیس.توی نت هم سرچ کردم زوائد گوشتی شقاق و هموروئید نیس برا من.اصلا ظاهر پوستم سالمه چیزی دیده نمیشه.سمت مقعدمم نیس.دکتر معاینه کرد توده ای لمس نکرد.خودمم لمس نمیکنم.فقط دردم سمت ران هس و میشینم سفته یکم.ظاهر پوست و گوشت نرماله.زیاد روی بالشت سفت می نشستم.نمیدونم عضله است یا چیز دیگ.ولی جراح چیزی ندید.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

عدم بلند کردن پاشنه پا و نک پنجه اختلال دویدن و راه رفتن را چه کنم ؟

۶ سال پیش
سلام عرض ادب من پسری هستم 16 ساله خیلی وقت پیش این علاعم داشتم و العان هم دارم دویدن نمتوانم ، اختلال راه رفتن دارم یعنی در راه رفتن میلنگم، روی نک پنجه نمیتوانم بلند شم همش روی تکیه گاه راه میرم و دست پاهام به شدت ضعیف شدن من رفتن دکتر مغز اعصاب ستوون فقرات گفت برو ازمایش خون،ام ار ای،نوارعصب،و... انجام بده ما این همه ازمایش انجام دادیم و در اخر دارو و امپول بهم داد و نتیجه نگرفتم به مرور زمان ضعیفتر میشه لطفا کمکم کنید راه درمان بهم بگید متشکرم
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

آیا پیوند عصب پا هم انجام میدهد ؟

۶ سال پیش
با سلام/ من در سال 88 بر اثر بریدگی شیشه عصب سیاتیک پای چپم از قسمت ران بریده شد/ بعد از یک هفته پرفسور گوشه پیوند را انجام دادند و در عرض یکسال عمل های مختلف انجام شد حس پا تا مچ پا برگشته مشکل اینجاست که از مچ تا انگشتان حسی ندارم و این باعث شده پاشنه پام زخم بشه حدودا5ساله، متاسفانه پرفسور گوشه فوت کردند و من همینجوری موندم روز به روز هم بدتر میشه راه رفتن برام شدیدا سخت شده/ آیا برای من کاری انجام می دهند؟ یکبار هم مشهد رفتم ولی بدتر شد/ ممنون میشم جواب منو بدید.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

برای بیرون زدگی دیسک کمر تزریق دیسکوژل یا انجام آر اف جواب می دهد؟

۶ سال پیش
سلام .یکسال پیش برای بنده تشخیص بیرون زدگی دیسک کمر در دو ناحیه ناحیه ی مهره های 4و5 کمری و 5کمری و اول خاجی داده شد . دو دوره فیزیوتراپی انجام دادم ولی تاثیر نداشت . کپسول لایریکا مصرف میکنم ولی همچنان دردهای کمری سوزشی و تیز و تیر کشنده به هر دو پا و همین طور کرختی پاها رو دارم و برای راه رفتن و ایستادن و بویژه نشستن مشکل دارم . حتی در یک حالت به مدت طولانی هم نمیتونم دراز بکشم بخاطر درد . روش آر اف و تزریق دیسکوژل برای درمانم موثر است؟
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مونا شبقره پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدفرزاد ایزدی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر فاروق نایبی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

راجع به نرمی تاندوم راهنمایی می کنید ؟

۶ سال پیش
بسمه تعالی با سلام و احترام پسرم مدتی است که پیانو می نوازد و در این مدت انگشت شصت او کمی منحرف شده است با مراجعه به پزشک فرمودند دارای نرمی تاندوم می باشد و نباید ورزش ها یا کارهایی که موجب ضربه به استخوانها می شود را انجام دهد مثل والیبال سوار کاری و ... والا در سن پایین مبتلا به آرتروز می گردد آیا این درست است و با توجه به علاقه زیاد او به والیبال چه چاره ای می توان اندیشید ؟
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حبیب رشادی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

آمپول اوزون توسط چه کسی تزریق می شود ؟

۶ سال پیش
سلام لطفا بهترین دکتر برای تزریق اوزون و تزریق جو بهم بشنهاد میکنید ممنون میشم
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

آیا اتروفی عضله چهار سر ران درمان می شود ؟

۵ سال پیش
با سلام بنده مدت پانزده ماه است به دلیل بستری طولانی مدت دچار زخم بستر و همچنین فلج عصب سیاتیک دوطرفه وفمورال پای چب بوده ام هم اکنون دچار ضعف عضله چهار سر ران واتروفی عضلانی در عضله قدام ران نیز میباشم ایا همچنان میتوانم به خوب شدن عضله چهار سر ران خود امیدوار باشم راهنمایی بفرمایید سپاس فراوان
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای کاردرمانی رها (توانمندسازی جسمی عصبی)آمل پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم طیبه پارسامنش پاسخ دادند.

مشکل چهار سر ران دارم جناب دکتر آقایی ملاحظه می نمایند ؟

۵ سال پیش
IMP:Significant ongoing left sciatic and femoral and inf gluteal nerve Involvemenet with regeneration in proximal and no regeneration in distal.(sciatic involvement is more than others) -Right sciatic nerve involvement at buttock area. جناب دکتر همانطور که عرض کردم مشکل چهار سر ران دارم که شرح بالا اخرین نوار عصب گرفته شده مربوط به دوماه پیش میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید ب با سپاس فراوان
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

خواهشا اساتید محترم نوار عصب بنده را برایم تفسیر می نمایند ؟

۵ سال پیش
IMP:Significant ongoing left sciatic and femoral and inf gluteal nerve Involvemenet with regeneration in proximal and no regeneration in distal.(sciatic involvement is more than others) -Right sciatic nerve involvement at buttock area. جناب دکتر همانطور که عرض کردم مشکل چهار سر ران دارم که شرح بالا میباشد
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

برای رفع نازکی صدا چه کار کنم ؟

۵ سال پیش
سلام من 3ساله که صدام زیاد نازکه وقتی باکسی حرف میزنم استرس زیاد دارم وهمیشه اولین کلمه صدام دورگه میشه وباید گلومو صاف کنم دادم نمی تونم بزنم صدام خفه میشه. دکتر حلقو بینی ام رفتم. روانشناس ام رفتم گفته باید برم. گفتار درمان لطفا اگه میدانید علتش چیه بهم خبر بدین. 3ساله باین مشکل خیلی رنج میکشم باتشکر
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.

از بین رفتن عضله چهارسرران درمان می شود ؟

۵ سال پیش
با سلام بنده دوسال پیش در پی مسمومیت دارویی وکاهش سطح هوشیاری یک هفته در ای سی یو بستری شدم که در پی تزریق داروی ضدانعقادی به گفته متخصص مغز واعصاب دچار اسیب عصب فمورال شدم هم اکنون دچار ضعف حرکتی د ر قدام ران و همچنین عضله چهار سر ران تقریبا از بین رفته ایا راه درمانی وجود دارد؟وسیله کمک حرکتی وجود دارد راهنمایی بفرمایید
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

پسرم 22 ماهه است و فقط 10 کلمه بلد است آیا مشکل گفتاری دارد ؟

۵ سال پیش
سرکار خانم دفتر ارزیابی شنوایی ثمین پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر مهرناز شهرستانی پاسخ دادند.

آیا پرانتزی بودن پا در سن 22 سالگی حل می شود ؟

۵ سال پیش
آیا پرانتزی بودن پا در سن 22 سالگی حل میشود ؟
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مهدی شهرستانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر گلاره رادمهر پاسخ دادند.
سرکار خانم طیبه پارسامنش پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر عباس بهراد پاسخ دادند.

آیا تکنیک نورو فیدبک در اصفهان انجام می شود ؟

۵ سال پیش
با سلام میخواستم بپرسم آیا گفتار درمانی به روش نوروفیدبک در مطب آقای دکترنصیری انجام میشود؟
جناب آقای مرکز گفتاردرمانی اهورا پاسخ دادند.

آیا اسکولیوز که بر اثر دیسک به وجود آمده است قابل درمان است ؟

۵ سال پیش
سلام خسته نباشد .من نزدیک 10سال است که دیسک کمردارم (مهره های 4-5) امسال از فرورین دیسک من بدتر شده .برای اولین بار پای چپ ولگن وکمرم درد شدید ،گزگز دارد .براثر 40جلسه فیزیوتراپی و100جلسه آب درمانی دردمن کنترل شده و گزگز کمتر شده وقوس کمرمن (اسکولیوزبه وجود آمده ) همچنان ادامه دارد وبرطرف نشده .سوال بنده اینکه آیا اسکولیوز که بر اثر دیسک به وجود آمده است قابل درمان است .آیا گذشت زمان باعث بدتر شدن وماندگاری آن می شود. یا باید اقدام خواصی بکنم
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

آیا دیسک من خفیف است یا خیر ؟

۵ سال پیش
سلام وخسته نباشید خدمت تمامی شما عزیزان.کمرم درد میکرد MRI انجام دادم لطفا با توجه به نتیجه MRI نوع دیسک ( از لحاظ خفیف یا شدید) و اقدامات درمانی که باید انجام دهم چیست؟ و آیا برگشت پذیر است؟در ضمن برای قوص کمرم چکار کنم؟ تشکر از پاسخ شما عزیزان
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر رقیه قاسمی پاسخ دادند.

آیا قرصی یا آمپولی هست که قد را بلند کند ؟

۵ سال پیش
سلام وخسته نباشیدببخشید من دوقلوهستم یکیمون بلند قد یکیمون کوتاه . حالا راهی هست برا من ک کوتاه هستم عکس مچ دست انجام دادم بسته بوده حالا میگن طب سوزنی یا طب سنتی کدومشون بهتره برم میگن با یکی از این روش احتمالش هست3تا7سانت اضافه کنم میگن احتمال داره قوسی کمر یا گرفتگی ماهیچه پا باعث بشه . حالا بنظرتون چکار کنم تورو خدا کمک کنید اگه قرصی یا امپولی هست راهنمایی کنید ممنون
سرکار خانم دکتر سهیلا حسن زاده پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

درد تیز از آرنج تا شانه دارم چه کنم ؟

۵ سال پیش
درد تیز از ارنج تا شانه دارم بطوری که نمی توانم دستم را بلند کنم انگار چیزی تئی دسنم فرو میره
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

آیا دیابت نوع یک با طب سنتی یا سوزنی درمان می شود ؟

۵ سال پیش
ایا دیابت نوع یک با طب سنتی درمان میشود ?خواهرم باسن 14 سال از دوازده سالگی مبتلا یه دیابت شده و سابقه ی ارثی هم ندارد درروز 50 واحد انسولین تزریق میکند میانگین قند هم بین 100 تا200 است ایا با طب سنتی یا سوزنی درمان قطعی برای این بیماری وجود دارد؟
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر رضا عزیزی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.

احساس درد شدید در ناحیه کمر و زانو دارم مشکل چیست ؟

۵ سال پیش
با عرض سلام و احترام مادرم مدت دوهفته است که به دلیل جایجا شدن دوتا از مهره های کمر (عکسMRI) حتی نمیتونن بلند بشن.. همچنین مدتی هست که زانوهاشون هم کیست آورده... بیست جلسه فیزیوتراپی هم جواب نداده است.
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

علت درد در بازو دست راست چیست ؟

۵ سال پیش
سلام من بازو دست راستم درد زیادی دارم اما گردنم درد نداره گاهی دستم حالت خواب گرفتگی و گز گز دارد
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
سرکار خانم دکتر زهره داعی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.

بهترین ورزش برای کنترل دیسک خفیف کمر چیست ؟

۵ سال پیش
با سلام من دیسک خفیف در مهره های 2 و3 کمر دارم. آیا پیاده روی ملایم برای من خوب هست ؟ بهترین ورزش برای کنترل و شدت نیافتن آن چیست ؟ با تشکر
جناب آقای دکتر مرتضی آقایی افشار پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر حسن عندلیب پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر امیر حسین یزدانی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر محمد هادی فرجی پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر مجید عسکری پاسخ دادند.
جناب آقای دکتر سیدمحمد معینی طبا پاسخ دادند.
دیگر پزشکان مرتبط با درمان این سوال